Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Vznikla akademie sexu. Potřebujete poradit?

Berlínská "akademie sexu" radí návštěvníkům, jak na orgasmus.

Lidé toužící po větší odezvě sexuálních partnerů a partnerek si na nově otevřené interaktivní výstavě v Berlíně mohou natrénovat erotogenní zóny. Na nahých figurínách.

Výstava "Amorovy akademie sexu" otevřela své brány minulé úteerý pod heslem "Konečně výstava pro lidi, kteří si vždycky musí všechno osahat!"

Aha! Takhle to funguje!
Přes padesát interaktivních exponátů se věnuje intimním partiím mužských i ženských těl. Návštěvníci se tak mohou poučit o všem důležitém v sexu - od striptýzu přes orální sex až po tipy na nejlepší orgasmus.

"Přichází sem hodně párů, které se chtějí něco naučit," říká Uta Barkow, manažerka erotických obchodů Beaty Uhse. "Zatím jsme se setkali jen s velmi kladnou odezvou. Při zkoumání spousty exponátů si lidé řeknou: Aha! Tak takhle je to!"

Podle agentury Reuters je zde k vidění i několik figurín v životní velikosti, nahých a v různých pozicích. Jedna ženská figurína se například při doteku na správném místě rozsvítí. Jiná zase vykřikne "To je ono!", když návštěvník konečně najde G bod.

"Zatím k nám chodí stejně žen jako mužů," dodává Barkow. "Zdá se také, že mají méně zábran - muži jsou povětšinou trochu stydlivější."

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 124