Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

V sexu je přes sto druhů orgasmu

Přes sto různých druhů orgasmu prý prožíváme v posteli. Spočítala to takto máma dvou dětí Karen Manning, která dala dohromady sestavu postelových vrcholů od A až po Z.

Zároveň ke všem druhům orgasmu, které se ve světových ložnicích vyskytují, přidala i jejich definici. Výsledkem je kniha, která jde ve Velké Británii právě na pulty knihkupectví. A jaké orgasmy to Karen třeba objevila?

 

Tak například „Elektrizující orgasmus“. Jeho výsledkem je to, že se celé tělo nekontrolovaně třese blahem. Ten ale patří mezi velmi vzácné a jen těžko dosažitelné. Podle Karen je ale tím nejlepším orgasmem ten, který nazvala prostě „A+“.

 

Mezi dalšími záznamy je například „Rychlík“ nebo „O můj bože“, asi každý si dovede představit pod těmito pojmy i konkrétní příklady.

 
Zábavný výzkum

„Každý orgasmus je jiný, odlišný, proto jsem je začala zaznamenávat a popisovat je,“ uvedla pro deník The Sun autorka slovníku. Jednačtyřicetiletou maminu pak napadlo zeptat se i svých přítelkyň a pak jejich zážitky ze sexuálního života okořenit své dílko.

 

„Vůbec získávání podkladů pro slovník, ten ´výzkum´, bylo to všechno hodně zábavné,“ doplnila se smíchem. Orgasmy se dělí nejen podle pocitů, ale i podle místa, kde jich bylo dosaženo. A tak je ve slovníku také „Letecký orgasmus“, známý také jako „Mile High“. Ten se „odehrává na palubě letadla, především na záchodcích“.

 

Zda Karen všechny orgasmy popsané v knize sama zvládla, o tom autorka mlčí. Mnohoznačně však tvrdí: „Nikdy jsme s manželem neměli v sexu sebemenší problémy. Klape nám to báječně.“

Kolik různých orgasmů jste prožili vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 130