Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Červená / foto: Shutterstock

Chcete vědět, jak na klitoris?

Rádi byste uspokojili partnerku neotřelým způsobem? Žádný problém, díky těmto technikám vás bude milovat více než kdy dříve!

To, co v erotických filmech vypadá tak jednoduše, často může být příčinou různých traumat. Orální sex však není třeba si zošklivovat. Stačí si osvojit několik základních triků, nedělat školácké chyby a dívky od vás budou odcházet s blaženým úsměvem na tváři a ohněm v těle.

Orální stimulace
Jistě jste si už povšimli čepičky v dívčím klíně, která chrání klitoris před nechtěnou stimulací, jež může být v některých situacích krajně nepříjemná až bolestivá. To ale neznamená, že krátké přímé dráždění není ku prospěchu věci.

Užijte svůj nejlepší způsob předehry, a když se začne oddávat vášni, skloňte hlavu mezi její stehna. Následně drážděte klitoris, dokud se plně nevzruší. Jemně odhrňte čepičku a rychlými, variabilními pohyby útočte na klitoris. Před každým šlehnutím jazyka udělejte pauzu. Nemělo by to trvat dlouho a ozve se nadšené sténání. To je ten pravý čas ke zvýšení tlaku na klitoris. Jak moc můžete přitlačit, to byste měli poznat z řeči těla. Vězte, že splnění jejího orgastického snu se blíží.

Pokud byste jí rádi připravili něco opravdu divokého, zvolte následující postup. Využijte svého jazyka k pomalému, vzdouvajícímu se pohybu, kterým vzrušíte poštěváček zezdola. Pořádně ji nalaďte a poté položte jazyk pod klitoris. Lehkými tahy vzrušujte jeho spodní část. To by jakékoliv dívce mělo přinést blažené pocity. Možná vám to bude trvat trochu déle, ale vytrvejte v pomalém tempu, orgasmus mamutích rozměrů je zaručen.

Rada: nedejte na její vzdechy vyžadující tvrdší a rychlejší zacházení. Zachovejte lehkost a volnost. Uvidíte, jak vám nakonec bude vděčná.

Rukou to jde taky
Orgasmus vycházející z orálního sexu může být ohromující, čas od času ale není od věci ozvláštnit si sexuální život manuální stimulací, která umožňuje větší kontrolu a vládu nad ženiným klínem. Natočte si dívku tak, aby byla zády k vám, nechte ji pokleknout a předklonit se. V této pozici máte dokonalou moc nad klitorisem a můžete začít kouzlit pomalými, krouživými pohyby.

Snažte se příliš netlačit, přestože to k tomu může svádět. Nemačkejte, pokud si o to sama neřekne. Chcete-li svému počínání dodat více variability, zkuste diagonální pohyby, popřípadě ze strany na stranu. Přesně takovými způsoby vzrušují ženy samy sebe a jejich tělům odpověď na tyto stimuly netrvá vůbec dlouho.

Opravdu jedinečná je kombinace klitoriálního a vaginálního dráždění. Lehněte si vedle dívky a začněte s výše popsaným stimulováním. Pokračujte, dokud se řádně nezvlhčí. Pak jedním nebo dvěma prsty zajeďte do ní, palcem ruky ale stále držte a drážděte klitoris. Chce to trochu cviku, účinky jsou nicméně ohromující.

Myslíte si, že tento návod nepotřebujete? Než odpovíte, zeptejte se raději vaší partnerky...

Co si o tom myslíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 427