Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Jak zachránit rozpadající se vztah? Přes postel!

Postavit vztah jenom na sexu sice není dobré, když chcete, aby vydržel, nicméně milování v něm každopádně hraje důležitou roli.

Nejčastější erotické představy

Říká se, že erotické fantazie má každý a kdo se od nich distancuje, má jich nejvíc. Ale jaké jsou ty nejčastější? Jedno je jasné, ne vždy bychom chtěli příběhy odehrávající se v našich myšlenkách realizovat i ve skutečnosti.

Pletky s ex? To není nevěra!

Myslíte si, že sex s bývalým partnerem není nevěra? Tak to moc neventilujte. Zvlášť ne, pokud už máte novou známost. Místo teplé večeře vás v tom případě čeká nálada na bodu mrazu. A ani se nedivte, je to totiž blábol.

Některé ženy předstírají orgasmus i celý život

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by mělo vypadat dokonalé milování? Opravdu by vše mělo vypadat jako v hollywoodských filmech, nebo jsou filmové hrátky naprostou fikcí, která do vaší mysli zasela semínko nedůvěry?

Nevěrná maminka či nevěrný tatínek. Jak děti vnímají nevěru rodičů?

Nevěra rodičů ubližuje bezpochyby dětem. A v některých případech je rozpad vztahu pro partnery i pro děti tím nejlepším řešením.

Nejlepší valentýnský dárek pro ženu? Jedinečný šperk!

Valentýn se blíží a s ním i starosti o to, jak ho oslavíte a jakým dárkem potěšíte svou drahou polovičku. Ačkoliv by s námi nejspíš spousta mužů nesouhlasila, vybrat dárek pro ženy je extrémně snadné.

Jste připraveni stát se rodiči? Pokud splňujete tyto čtyři body, máte velkou šanci uspět ve své nové životní roli

Vhodná doba, biologické hodiny, pocit připravenosti či touha přivést na svět vlastního potomka. To je však pouze jedno z kritérií úspěšného rodičovství. Jaká jsou další tři kritéria, která by měli budoucí rodiče zvážit?

Jak poznat, že se s vámi chce partner rozejít?

Konec vztahu mnohdy přichází nečekaně a náhle. Chování vašeho partnera či vaší partnerky vám však může naznačit blížící se rozchod.

(Ne)výhody špásování se starším mužem

Některé ženy starší muži zkrátka přitahují, jiné naopak odpuzují. Jací jsou starší muži milenci? Jaké jsou výhody a nevýhody románku se starším mužem?

První sex s novým partnerem: Jak se vyhnout trapasu?

První sex s novým partnerem je v mnohém specifický. Člověk toho druhého moc dobře nezná, neví, co se mu líbí a nelíbí. Je to zkrátka něco nového. Co dělat a nedělat, by první sex neskončil trapasem?

Novější články Starší články Starší články