Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Jak neřešit krizi ve vztahu

Krize se čas od času nevyhne asi žádnému vztahu. Většinu krizí je naštěstí možné překonat, stačí jenom vědět, jak na to.

Ta pravá kytice udělá radost každé ženě

Co dokáže každou ženu dokonale potěšit? Je to květina.

Nedůvěřujete svému partnerovi? Změňte to!

Žárlíte? Neustále přemýšlíte o tom, co zrovna váš partner či vaše partnerka dělá, kde a s kým je? Nedůvěřujete svému protějšku? Tak to je špatně!

Přemýšlíte o netradiční svatbě? Inspirujte se u našich slovanských předků!

Slovanská svatba jako oslava vzájemného svazku dvou lidí, která vzdává hold přírodě a obnovuje pohanské tradice dřívějších časů.

Aby byl váš partner šťastný

Ve vztahu byste měli být oba šťastní, jinak nemá cenu v něm pokračovat. Každé partnerské soužití je postaveno na lásce, komunikaci, porozumění a důvěře.

Důvody, proč s partnerem nemáte orgasmus

Podle vědců dosahuje při sexu orgasmu pouze jedna třetina žen, což je poměrně žalostné číslo. Může za to pouze fakt, že ženy nemají tak snadný přístup k orgasmu jako muži?

Když vás už partner nepřitahuje

Žijete spolu už nějaký ten pátek, máte se sice pořád rádi, ale v posteli už to není zkrátka ono. Přestal vás partner přitahovat? Jak si s tímto problémem poradit?

Pravidla chování po hádce

Hádky jsou součástí každého partnerského soužití, ať chceme či nechceme. Dokáží vztah nepěkně pokazit, proto je důležité umět se správně hádat. S tím souvisí i chování člověka po hádce.

Anorexie může být i sexuální

O mentální anorexii, tedy o poruše příjmu potravy, slyšel asi každý. Víte však, že existuje také anorexie sexuální? A trpí jí nejen ženy, ale i muži.

Robotické společnice - dobrá zábava nebo degenerace společnosti?

Již v září zahájí v Itálii provoz společnost Lumi Dolls. Projekt s robotickými dívkami, které mají konkurovat placeným společnicím z masa a kostí, najdeme v hlavním městě italského regionu Piemont.

Novější články Starší články Starší články