Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Vášeň pro lenochy - jak si užít a nenadřít se

Odpíráte svému tělu orgasmus jenom proto, že se vám zrovna do ničeho nechce? Nejste v tom sami. Přitom existuje spousta možností, jak si příjemně a bez jakékoliv námahy zašpásovat.

Zábava v době karantény

Zavřená divadla, kavárny a fitness centra. Kamarádky, které nemůžeme vídat jinak než na videochatu… Sociální odloučení, kterému jsme momentálně vystaveni, na každého dopadá jinak. Nejhůř ho pravděpodobně snášejí rodiče – zvl

Alarmující: Až 21 % mužů do 35 let nemá žádnou intimní zkušenost, ukázal průzkum

Co se děje s českými muži? Nechtějí již žít ve vztahu se ženou nebo se rozmáhá generace „mamánků“, kteří nejsou schopni navázat plnohodnotný vztah?

Rozchody nemusí být peklem

Pokud jste viděli film Válka Roseových, jste tak trochu v obraze, co rozchod obnáší. Rozhodně ale nevíte všechno. Možná nakonec usoudíte, že vám spolu není tak docela špatně.

Nejdiskrétnější sexshop utají vaše choutky a preference

Nákup erotických hraček je dnes snadnější než kdy dříve. Už se nemusíte stydět a celí rudí chodit do kamenného sexshopu, kde na vás prodavač bude koukat, co si vybíráte.

Proč muži ztrácejí chuť na milostné hrátky

Proč muži mají své dny, když je nemají ženy? Není to tak docela dávno, kdy jste toho v noci moc nenaspali. Měli jste křídla, a bylo to takové krásně oboustranné. Proč to tedy začíná skřípat.

Jak sbalit holku, stále neví spousta mladých mužů

Navzdory tisícům návodů, jak sbalit holku, zůstává velké množství mužů „single“, aniž by chtěli. Co dělají špatně? Pojďme se společně podívat na pár možností, jak to změnit.

Tipy na dárky k Valentýnu - parfémy a kosmetika nikdy nezklamou

S blížícím se svátkem zamilovaných řada lidí přemýšlí, čím potěší svou drahou polovičku. V tomto období se na trhu objevuje celá řada krásných dárků, které jsou stylově zabaleny v romantické krabičce.

Vynález dámské intimní hygieny v podobě menstruačního kalíšku

Přestože jeho historie sahá už do druhé poloviny 19. století, na popularitě ve své moderní podobě nabývá menstruační kalíšek až v posledních letech. Jde o krvavý horor či skvělou pomůcku?

Chcete zlepšit svůj partnerský život? Přizvěte na pomoc afrodisiaka

Látky sloužící ke zvýšení mužského i ženského libida doprovází lidstvo odpradávna. Jejich kořeny sahají až do starověkého Řecka, odkud pochází i jejich název odvozený od jména krásné bohyně lásky a plodnosti Afrodité.

Novější články Starší články Starší články