Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Zkušenosti lidí při on-line seznamování: povyražení za úplatu, intimní fotky i tragické příběhy

Seznamování přes internet je stále oblíbenější. Jak je to možné? Je to dnešní dobou? Nebo je jen pohodlné se seznámit v obývacím pokoji, v teplákách a hned s několika potencionálními partnery zároveň?

Manželé spí již 7 let odděleně a velmi si to pochvalují: „Jsme teď mnohem šťastnější“

Předpokládá se, že manžel a manželka sdílejí společné lože, a pokud tomu tak není, naznačuje to nějaký problému nebo trhliny ve vztahu. Co když je ale opak pravdou?

Nejlepší afrodiziaka na trhu. Na španělské mušky ale raději zapomeňte

Když se řekne afrodiziakum, většině z nás se vybaví španělské mušky, tedy stovky let známá látka, která se původně získávala z brouka s poetickým názvem Puchýřník lékařský.

Muži jako oběti domácího násilí – co se děje za zavřenými dveřmi?

O domácím násilí páchaného na ženách se ví a píše hodně. Ale co týraní muži?

Jaká přírodní afrodiziaka skutečně fungují?

Chcete si zpestřit svůj sexuální život a nevíte, jak na to? V tom případě vsaďte na celou řadu potravin, která jsou především dobře známá pro své takzvané afrodiziakální účinky a slibují tak, že doslova a do písmene „zažehnou

Co dělat, když do života vstoupí rozchod

Do každého zdravého vztahu se může dostat krize, která i sebevíc dlouhý společný život rozhází natolik, že se dva rozhodnou od sebe odejít. A zatímco někdo rozchod poměrně zvládá, jiný pomýšlí nad nejčernějšími scénáři.

Proč se lidé nejčastěji rozvádějí? Na vině může být nevěra i finance

Už pár let se tvrdí, že se v Česku rozvádí každé druhé manželství. A statistiky zatím nemluví jinak. Zejména v době karanténní přibylo množství žádostí o rozvod na stole právníků.

Jaké návyky vztahu škodí, i když se na první pohled tak nejeví?

Vybudovat si zdravý vztah není nic snadného. Je to věc, která je opředená trpělivostí a vytrvalostí, také snahou vyřešit problémy, ke kterým během vzájemného soužití dojde. A také vyhnutí se nebezpečným návykům.

Manžel a milenec pod jednou střechou, dva milenci v docházkové vzdálenosti – reálný pohled do života v polyamorii

Polyamorie neboli mnoholáska znamená životní styl, ve kterém se otevřeně praktikuje i několik milostných vztahů. Jak vypadá takové soužití v praxi a jde opravdu o novodobý trend, nebo jen o otevřené přiznání nevěry a obhajobu volnosti

Antikoncepční metody napříč historií

V dnešní době je antikoncepce běžně dostupná a je možné si vybrat z několika různých variant. Ne vždy tak tomu ovšem bylo, v minulosti se totiž používaly mnohdy i velice zvláštní způsoby, jak nechtěnému početí zabránit.

Novější články Starší články Starší články