Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Dvě jeptišky se vrátily z mise v Africe těhotné, jedna z nich měla být dokonce matkou představenou

Případ řádových sester, které odjely pomáhat do chudých rozvojových zemí a vrátily se v jiném stavu, pořádně rozdmýchal diskuse na církevním i světském poli.

Svátek zamilovaných a jeho původní smysl

Spoustu z nás se stále mylně domnívá, že je svátek zamilovaných zvaný Valentýn, který si připomínáme 14. února, převzatým komerčním americkým svátkem.

Co muži dělají špatně a ženy nesnáší. Pánové, poučte se ze svých chyb

Pánové, chcete si udržet ženu? Vyvarujte se několika nedostatkům, které si možná ani neuvědomujete, ale které ženám trhají žíly. I když se jedná o drobnosti, když se jich nakupí, mohou způsobit mnoho škody.

Všechna fakta o kondomech a použití

Kondomy se objevují již od 14. století – v té době samozřejmě nebyly tak propracované, jako jsou dnes, ale svůj účel plnily a dokázaly zabránit početí i pohlavně přenosným nemocem. Jak šel čas s kondomy až do dnešní doby?

Těhotenský test aneb první pomocník při možném těhotenství

Máte podezření, že můžete být těhotná? Nyní je čas vyrazit do drogerie, abyste to jistě zjistili ... jenže vás zaplaví milion krabiček, které vám řeknou, že jsou nejlepším a nejpřesnějším testem na trhu.

Kouzelná místa vedoucí k dosažení rozkoše

Erotogenní zóny jsou nám všeobecně známé, ovšem u každého z nás se mohou tato pověstná místečka lišit. Co může vzrušovat jednoho, může zanechat druhého naprosto chladným.

S Nuru masáží se stanete královnou pánských ložnic

Co bylo ještě donedávna záležitostí profesionálních salónů, můžete nyní vyzkoušet v pohodlí vaší ložnice. Nuru masáž zcela jistě posune váš intimní život na vyšší úroveň a zintenzivní váš společný prožitek.

Přistávací dráha, brazilský styl, srdce či diamant – poznejte tajemství úpravy dámského klína

Holení intimních partií se stalo alespoň u velké většiny žen již určitou samozřejmostí. Připadají si čistší, svěžejší, prostě přitažlivější a sebevědomější.

Vědecky prokázáno: čokoláda zachrání váš uvadající milostný život a dodá vám novou chuť do života

Pozorujete sami na sobě, jak vašimi žilami začne proudit pohoda a uvolnění poté, co si dáte čtvereček čokolády? Pak nejde jen o váš dojem, pozitivní účinky čokolády byly prokázány řadou vědeckých studií.

Co byste měli vědět o masturbaci

Možná to děláte, nebo tvrdíte, že ne, ale přece jenom… Orgasmus patří mezi základní fyziologické potřeby.

Novější články Starší články Starší články