Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Těhotenský test aneb první pomocník při možném těhotenství

Máte podezření, že můžete být těhotná? Nyní je čas vyrazit do drogerie, abyste to jistě zjistili ... jenže vás zaplaví milion krabiček, které vám řeknou, že jsou nejlepším a nejpřesnějším testem na trhu.

Kouzelná místa vedoucí k dosažení rozkoše

Erotogenní zóny jsou nám všeobecně známé, ovšem u každého z nás se mohou tato pověstná místečka lišit. Co může vzrušovat jednoho, může zanechat druhého naprosto chladným.

S Nuru masáží se stanete královnou pánských ložnic

Co bylo ještě donedávna záležitostí profesionálních salónů, můžete nyní vyzkoušet v pohodlí vaší ložnice. Nuru masáž zcela jistě posune váš intimní život na vyšší úroveň a zintenzivní váš společný prožitek.

Přistávací dráha, brazilský styl, srdce či diamant – poznejte tajemství úpravy dámského klína

Holení intimních partií se stalo alespoň u velké většiny žen již určitou samozřejmostí. Připadají si čistší, svěžejší, prostě přitažlivější a sebevědomější.

Vědecky prokázáno: čokoláda zachrání váš uvadající milostný život a dodá vám novou chuť do života

Pozorujete sami na sobě, jak vašimi žilami začne proudit pohoda a uvolnění poté, co si dáte čtvereček čokolády? Pak nejde jen o váš dojem, pozitivní účinky čokolády byly prokázány řadou vědeckých studií.

Co byste měli vědět o masturbaci

Možná to děláte, nebo tvrdíte, že ne, ale přece jenom… Orgasmus patří mezi základní fyziologické potřeby.

Vášeň pro lenochy - jak si užít a nenadřít se

Odpíráte svému tělu orgasmus jenom proto, že se vám zrovna do ničeho nechce? Nejste v tom sami. Přitom existuje spousta možností, jak si příjemně a bez jakékoliv námahy zašpásovat.

Zábava v době karantény

Zavřená divadla, kavárny a fitness centra. Kamarádky, které nemůžeme vídat jinak než na videochatu… Sociální odloučení, kterému jsme momentálně vystaveni, na každého dopadá jinak. Nejhůř ho pravděpodobně snášejí rodiče – zvl

Alarmující: Až 21 % mužů do 35 let nemá žádnou intimní zkušenost, ukázal průzkum

Co se děje s českými muži? Nechtějí již žít ve vztahu se ženou nebo se rozmáhá generace „mamánků“, kteří nejsou schopni navázat plnohodnotný vztah?

Rozchody nemusí být peklem

Pokud jste viděli film Válka Roseových, jste tak trochu v obraze, co rozchod obnáší. Rozhodně ale nevíte všechno. Možná nakonec usoudíte, že vám spolu není tak docela špatně.

Novější články Starší články Starší články