Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Superfetace neboli otěhotnění v průběhu těhotenství: Jak moc je vzácná a kdy k tomuto jevu dochází?

U zvířat poměrně častý jev, u člověka mimořádná a překvapující událost. Přesto však i u lidí může výjimečně dojít k superfetaci.

Jak důležitá je kvalita lubrikačního gelu?

Chcete si v posteli užívat dobrodružství, která se bez lubrikačního gelu neobejdou, ale trochu vás trápí jejich ekologický dopad a složení?

Co nás vede k nevěře? A podvádí častěji muži nebo ženy?

Nevěra je pro mnoho lidí téma, o kterém se nemluví, ale přesto se děje až příliš často. Na nevěru se většina z nás dívá skrze prsty a nevěrné lidi odsuzuje. Co nás l nevěře vede? A jsou častěji nevěrní muži nebo ženy?

Internetová nevěra dokáže zničit dlouholetý vztah

O klasické, skutečné, fyzické nevěře se toho už napovídalo a napsalo spoustu, ovšem nevěra internetová není o nic méně nebezpečný zabiják vztahů, ale o ní se už tolik nehovoří.

Jak oživit léty vyčpělý vztah? Stačí dodržovat 3 jednoduchá pravidla

Vyprchal z vašeho vztahu s přibývajícími lety náboj a nic už není jako dřív? Nenechte se odradit a začněte na něm aktivně pracovat, dokud je ještě na čem. Šťastný vztah není zadarmo, vyžaduje práci, jejíž výsledek je nejistý.

Nechcete prožít léto sami? Zkuste seznamku!

Kdy myslíte, že je single lidem nejsmutněji? Na Valentýna? O Vánocích? Možná. Smutek na ně ovšem často doléhá i v létě. Všichni si vyráží na dovolenou, singles by se také rádi někam vydali, jenže nemají s kým.

Jak zachránit rozpadající se vztah? Přes postel!

Postavit vztah jenom na sexu sice není dobré, když chcete, aby vydržel, nicméně milování v něm každopádně hraje důležitou roli.

Nejčastější erotické představy

Říká se, že erotické fantazie má každý a kdo se od nich distancuje, má jich nejvíc. Ale jaké jsou ty nejčastější? Jedno je jasné, ne vždy bychom chtěli příběhy odehrávající se v našich myšlenkách realizovat i ve skutečnosti.

Pletky s ex? To není nevěra!

Myslíte si, že sex s bývalým partnerem není nevěra? Tak to moc neventilujte. Zvlášť ne, pokud už máte novou známost. Místo teplé večeře vás v tom případě čeká nálada na bodu mrazu. A ani se nedivte, je to totiž blábol.

Některé ženy předstírají orgasmus i celý život

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by mělo vypadat dokonalé milování? Opravdu by vše mělo vypadat jako v hollywoodských filmech, nebo jsou filmové hrátky naprostou fikcí, která do vaší mysli zasela semínko nedůvěry?

Novější články Starší články Starší články