Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Nevěrná maminka či nevěrný tatínek. Jak děti vnímají nevěru rodičů?

Nevěra rodičů ubližuje bezpochyby dětem. A v některých případech je rozpad vztahu pro partnery i pro děti tím nejlepším řešením.

Nejlepší valentýnský dárek pro ženu? Jedinečný šperk!

Valentýn se blíží a s ním i starosti o to, jak ho oslavíte a jakým dárkem potěšíte svou drahou polovičku. Ačkoliv by s námi nejspíš spousta mužů nesouhlasila, vybrat dárek pro ženy je extrémně snadné.

Jste připraveni stát se rodiči? Pokud splňujete tyto čtyři body, máte velkou šanci uspět ve své nové životní roli

Vhodná doba, biologické hodiny, pocit připravenosti či touha přivést na svět vlastního potomka. To je však pouze jedno z kritérií úspěšného rodičovství. Jaká jsou další tři kritéria, která by měli budoucí rodiče zvážit?

Jak poznat, že se s vámi chce partner rozejít?

Konec vztahu mnohdy přichází nečekaně a náhle. Chování vašeho partnera či vaší partnerky vám však může naznačit blížící se rozchod.

(Ne)výhody špásování se starším mužem

Některé ženy starší muži zkrátka přitahují, jiné naopak odpuzují. Jací jsou starší muži milenci? Jaké jsou výhody a nevýhody románku se starším mužem?

První sex s novým partnerem: Jak se vyhnout trapasu?

První sex s novým partnerem je v mnohém specifický. Člověk toho druhého moc dobře nezná, neví, co se mu líbí a nelíbí. Je to zkrátka něco nového. Co dělat a nedělat, by první sex neskončil trapasem?

Jak neřešit krizi ve vztahu

Krize se čas od času nevyhne asi žádnému vztahu. Většinu krizí je naštěstí možné překonat, stačí jenom vědět, jak na to.

Ta pravá kytice udělá radost každé ženě

Co dokáže každou ženu dokonale potěšit? Je to květina.

Nedůvěřujete svému partnerovi? Změňte to!

Žárlíte? Neustále přemýšlíte o tom, co zrovna váš partner či vaše partnerka dělá, kde a s kým je? Nedůvěřujete svému protějšku? Tak to je špatně!

Přemýšlíte o netradiční svatbě? Inspirujte se u našich slovanských předků!

Slovanská svatba jako oslava vzájemného svazku dvou lidí, která vzdává hold přírodě a obnovuje pohanské tradice dřívějších časů.

Novější články Starší články Starší články