Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Rychlé rande jako moderní forma seznamování. Máte s ní zkušenost?

Virtuální život na sociálních sítích i práce z domu. To jsou některé z faktorů ovlivňujících seznamování lidí v dnešní době. Jaké existují možnosti pro ty, kteří nechtějí mít profil na online seznamce?

Co dělat, když už manželství neplní svoji funkci

Po několika letech manželství jste dospěli do bodu, že už vás na partnerovi rozčiluje snad i to, jak dýchá. Přesto v manželství setrváváte. Trápíte se a váš partner s největší pravděpodobností také. Co s tím?

Záleží ve vztahu na kompatibilitě znamení zvěrokruhu? Co vše přináší astrologie

Mnoho párů se snaží najít na internetu odpovědi na otázky svého milostného života na základě znamení zvěrokruhu. Astrologie může pomoci pochopit základní povahu člověka, ale může předpovědět i jistý výsledek vztahu?

Předehra je způsob, jak v posteli dosáhnout maxima

Když se řekne slovo předehra, někomu se vyloudí úsměv na tváři. Někdo si zase řekne, že je lepší jít takzvaně rovnou na věc, že to pak má větší grády. Každý to máme jinak.

Muži, ženy a jednorázovky

Jak je možné, že co se při seznamování zdá skvělé a slibné do budoucna, najednou skončí po první noci?

Tipy, jak nosit zásnubní a snubní prsten

Většina lidí si dá snubní nebo zásnubní prsteny na levou ruku. Jedná se o dlouholetou tradici, podle které se věří, že z levého prsteníčku vede žíla až k srdci. Díky tomu je váš prsten co nejblíže k srdci.

Odkládaný rozchod je mnohdy lepší radikálně vyřešit

Žít v toxickém vztahu se nevyplácí, to jej raději ukončete a zvolte rozchod.

Kdy může být pauza prospěšná pro váš vztah

Když se řekne pauza, většina lidí si pod ní představí naprostý konec. Ne vždy to tak ale musí být. Otázka ale je, ve kterých případech je pauza pro vztah prospěšná.

Doplněk stravy pro erekci Amarex

Pokles libida či porucha erekce mohou potrápit každého muže bez ohledu na věk. Pokud hledáte způsob, jak se vrátit do formy, ale nechcete ihned sahat po lécích na předpis lékaře, skvělou volbou jsou nejrůznější doplňky stravy na podpor

4 znamení, že se někomu líbíte. Odhalte sympatie

Odhalit vzájemné sympatie je někdy poněkud složité. Zejména, pokud druhý neumí odhalit signály. Nestavte se do role toho, kdo znamení nevnímá. Naučte se je rozpoznat a zjistěte, když se někomu budete líbit.

Novější články Starší články Starší články