Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Co dělat, když po porodu ztratíte chuť na sex – zásadní je trpělivost a komunikace s partnerem

Narození miminka je velká událost. Život se obrátí vzhůru nohama a to často zasáhne i milostný život.

Proč jsou vrazi milováni a obdivováni

Sériový vrah nebo vražedkyně by měl být zavřen a zapomenut. Jenže se najde poměrně mnoho žen, co vrahy obdivují, mnohdy dokonce milují.

Jak ve vztahu obnovit narušenou důvěru? Chce to čas, otevřenou diskuzi i trochu másla na hlavu

Jakákoliv lež a neupřímnost může vztahem otřást a narušit vaši důvěru v partnera. A je jedno, jestli se jedná o nevěru, velký nákup za zády druhého nebo počet alkoholických drinků při včerejším posezení s přáteli.

Za sex neplatí jen lidé, prostituci znají i primáti

Prostituce je, často s dávkou nadsázky, tradičně označovaná jako nejstarší řemeslo. Americké malpy ukazují, že toto označení není daleko od pravdy.

Romantika stranou aneb pochůzkové rande jako jeden z nejúčinnějších způsobů seznamování

Jak se v dnešní době seznámit? Co tak tzv. pochůzkové rande? Potěšíme vás, že zde odpadají hodiny trávené před zrcadlem, než vyrazíte na schůzku. Jak to tedy funguje?

Jakou erotickou hračku vybrat pod stromek?

V této době, kdy prodej erotických pomůcek v České republice roste raketovým tempem - a to od doby covidové až o 300% - je čas zaměřit se na to, jak si pod vánoční stromek vybrat ten správný kousek, který zpestří váš vztah.

Půst lze držet nejen ve stravě, ale i v sexuálním životě

Možná vás překvapí, že detox lze držet nejen v kuchyni, ale také v ložnici. Některé páry si sami úmyslně odpírají sex v domnění, že zkrátka pauza pozitivně ovlivní jejich partnerský život. Říkáte si, zda to není trochu proti p

Když city chybí, nastupuje vztah z rozumu

Ideální vztah je takový, kde se dva lidé milují, rozumí si, mají stejné vize do budoucna a ani jednomu nic nechybí. Jenže realita má často do ideálu daleko.

Druhy erotických masáží: Znáte rozdíly?

Na konci dlouhého a stresujícího dne nic nepřekoná příjemnou masáž, která vám pomůže zapomenout na všechny vaše starosti.

Amarex Men Complex: Obnova mužské síly a vitality

Únava a stres útočí na muže ze všech stran. To se propisuje do všech oblastí života včetně té intimní.

Novější články Starší články Starší články