Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Jaké ženy přitahují muže nejvíce?

Přitažlivost je subjektivní a mezi muži se velmi liší. Jak muži, tak ženy mají různé preference, pokud jde o fyzický vzhled, včetně tvaru těla a věku.

Vztah pod lupou: Jak poznat, že si s vámi jen hraje?

Obzvláště v začátcích nového vztahu nemusí být vždy jasné, zda to s vámi druhý myslí vážně, nebo jestli jste jen aktuální náplast na předchozí vztah. Jaké indicie vám mohou v počínajícím vztahu napovědět?

Labioplastika zlepší nejen sexuální život

Jedná se o stále vyhledávanější zákrok estetické chirurgie. Ženám pomůže vyřešit problém, dodat na sebevědomí a zkvalitnit sexuální život.

Rozlišujeme 52 nebo až 72 pohlaví, přibudou další ?

Muž a žena, takhle jednoduché rozdělení pohlaví není. Zaznívají hlasy, že někteří se nedokáží přiřadit ani k jednomu ze zmiňovaných dvaasedmdesáti pohlaví. Tolik označení pohlaví nabízí anglický facebook svým uživatelům k id

Podvádějí ve vztahu víc muži, nebo ženy ?

Pokusíme se na tuto otázku odpovědět nezaujatě. Monogamie je u mnoha párů luxus, otázkou je, jestli doceňovaný. Umíme si vážit toho, co máme doma, nebo pokoušíme osud?

Žárlivec, dlouhán nebo rebel: Co o vás prozradí výběr partnera?

Víte, že to, jaké si volíte partnery, může vypovídat mnoho věcí o vás? Partnery si totiž nevybíráme čistě náhodně, ale na základě našich vnitřních procesů. Hodně toho o nás prozrazuje nejen vzhled, ale také povaha partnera.

Líbá váš patner jako leklá ryba, nebo jako bůh?

Polibky jsou nejintimnějším kontaktem vůbec. Umí se váš partner vášnivě líbat? Co o něm prozradí způsob dávání polibků?

Jak se vyrovnat s rozchodem? Objevte znovu sami sebe

Prožíváte rozchod a přemýšlíte nad tím, jak se s ním co nejsnadněji vyrovnat? Rozchod je vždy těžkou životní událostí, a i když na období po rozchodu neexistuje univerzální recept, můžete se inspirovat alespoň některým tipy.

Sex je nebezpečný sport

Velkou část domácích úrazů si lidé přivodí při milostných hrátkách. V Británii pojišťovny vyčíslily roční plnění ve výši 500 milionů eur.

Vyzkoušejte „karezzu“ – pomalé, jemné a něžné milování

Sexuální technika „karezza“ má své kořeny v taoistické praxi. Karezza prohlubuje vzájemnou partnerskou blízkost a vede k hlubšímu prožitku, často i k silnějšímu orgasmu.

Novější články Starší články Starší články