Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Problémy v toxickém vztahu

Existují harmonické a spokojené vztahy, ovšem také vztahy toxické. Ty s sebou nesou celou řadu problémů a negativ. Rozhodně pak nejsou šťastné, právě naopak.

Antikoncepce bez pilulek existuje, ale má svá rizika

Celá řada lidí spoléhá na přerušovanou soulož coby formu antikoncepce. Tato metoda je sice nejlevnějším, ale také nejméně spolehlivým řešením. Riziko nechtěného otěhotnění je vysoké, stejně jako riziko přenosu pohlavních chorob.

Nuda ve vztahu?

Vztah nemusí narušit jenom každodenní hádky nebo nevěra, ale také třeba obyčejná nuda. Jak se s tímto problémem vypořádat?

Prodej panenství – nový fenomén v západní kultuře?

Západní zpravodajské agentury přináší další a další ohromující zprávy o prodeji panenství mladých dívek z „dobrých rodin“ za astronomické částky mnoha milionů korun.

Jak se žije se žárlivcem?

Máte žárlivého partnera či žárlivou partnerku? Pak jistě velmi dobře víte, že život a takovým protějškem není zrovna jednoduchý. Vztah se žárlivcem může také rychle spět ke svému konci.

Co dělat, když selže antikoncepce?

Každý, kdo má jen trochu povědomí o sexuálním životě, tak ví, že před nechtěným početím je nutné se chránit.

Může se z milenky stát partnerka?

Ačkoli to tak nemusí vypadat, role milenky není zrovna jednoduchá. Může se z milenky vůbec stát partnerka?

Jak se rozejít s partnerem důstojně a bez zbytečných emocí

Lidé se scházejí a rozcházejí. Některé vztahy zkrátka nevydrží věčnost a rozpadnou se. Rozchod pak dokáže být plný smutku a bolesti. Dá se tomu nějak zabránit? Jak se lze s partnerem či partnerkou rozejít důstojně a bez emocí?

Tip na skvělý dárek pro partnera či partnerku

Už vám došly nápady na překvapení pro vaši drahou polovičku? Není divu, příležitostí, u kterých musíte vymýšlet další a další dárky, je opravdu dost.

Jak se dá žít bez sexu?

Říká se, že vztah funguje, pokud to páru klape v posteli. Sex má tedy ve vztahu podstatnou roli. Některé páry však dokáží bez sexu bez problémů žít, aniž by se to negativně podepsalo na jejich vztahu.

Novější články Starší články Starší články