Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Šťastné a spokojené partnerské soužití? Díky hádkám!

Že jsou hádky zkázou pro vztah? V některých případech tomu tak skutečně je. Ovšem někdy může být opak pravdou! Hádky totiž mohou přispět ke šťastnému a spokojenému partnerskému soužití.

Výhody nezadaných a jak s nimi naložit

Nemáte zrovna partnera nebo partnerku? Nevadí, můžete si i přesto života naplno užívat! Pokud jste single, máte oproti zadaným celou řadu výhod.

Jaké sexuální tradice a rituály praktikovali naši slovanští předkové?

Před nástupem křesťanství do slovanských zemí naši předkové hojně praktikovali sexuální svobodu a oslavovali tak spojení člověka se Zemí.

Obezita a její vliv na sexuální život

Nadváha a obezita představují zdravotní problém s celou řadou negativních důsledků. Nejenom, že kila navíc ubírají člověku na kráse a atraktivnosti, ale také mají vliv na sexuální život.

Problémy v toxickém vztahu

Existují harmonické a spokojené vztahy, ovšem také vztahy toxické. Ty s sebou nesou celou řadu problémů a negativ. Rozhodně pak nejsou šťastné, právě naopak.

Antikoncepce bez pilulek existuje, ale má svá rizika

Celá řada lidí spoléhá na přerušovanou soulož coby formu antikoncepce. Tato metoda je sice nejlevnějším, ale také nejméně spolehlivým řešením. Riziko nechtěného otěhotnění je vysoké, stejně jako riziko přenosu pohlavních chorob.

Nuda ve vztahu?

Vztah nemusí narušit jenom každodenní hádky nebo nevěra, ale také třeba obyčejná nuda. Jak se s tímto problémem vypořádat?

Prodej panenství – nový fenomén v západní kultuře?

Západní zpravodajské agentury přináší další a další ohromující zprávy o prodeji panenství mladých dívek z „dobrých rodin“ za astronomické částky mnoha milionů korun.

Jak se žije se žárlivcem?

Máte žárlivého partnera či žárlivou partnerku? Pak jistě velmi dobře víte, že život a takovým protějškem není zrovna jednoduchý. Vztah se žárlivcem může také rychle spět ke svému konci.

Co dělat, když selže antikoncepce?

Každý, kdo má jen trochu povědomí o sexuálním životě, tak ví, že před nechtěným početím je nutné se chránit.

Novější články Starší články Starší články