Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Byt lepsi / foto: Shutterstock

Touha být lepší

Abychom nemuseli vysedávat na úřadě práce, je třeba se neustále zdokonalovat a vzdělávat. Tempo se zrychluje ve všech oborech lidské činnosti, je třeba sledovat nejnovější trendy a získávat informace.

Nestačí si odnést ze školy vysvědčení nebo diplom. Důležité pro náš osobní růst a zlepšování v oboru, ve kterém pracujeme, je získávát stále nové a nové informace a dovednosti.

Nejenom lékaři a špičkoví odborníci musejí studovat celý život. Zárukou úspěchu a osobního rozvoje je stálé vzdělávání. Učíme se celý život. Učení a vzdělávání je vlastně cesta, která nám umožňuje smyslupné prožití našich dnů. Udržuje naši mysl a ducha neustále aktivní a dává nám pocit naplnění celého našeho života.

Neodmyslitelnou součástí bohatého života, je schopnost rozšiřovat si obzory. Osobní růst a vzdělávání, můžeme realizovat také za pomoci nového portálu MotivP TALKS.

Jde o projekt společnosti MotivP, která je na trhu už od roku 1996. Její ředitel a zakladatel PhDr. František Hroník je uznávanou kapacitou v oblasti řízení lidských zdrojů, ale také zkušený lektor a kouč.

Na portálu MotivP TALKS najdeme více než 3000 videí, které můžeme sledovat zcela zadarmo. Jde o videa z nejrůznějších inspirativních přednášek a konferencí, jež se dotýkají všech oblastí života. Cílem tohoto projektu je podělit se o nevšední myšlenky úspěšných a silných osobností ze širokého spektra lidské činnosti. Najdeme zde také rozhovory se zajímavými lidmi, jako například rozhovor s Jiřím Hlavenkou na téma Strategické myšlení.

Vzorem tomuto projektu byly na počátku jiné světové portály, zabývající se podobným sdílením myšlenek a názorů. Teď tedy máme na českém trhu vlastní vzdělávací stránky, které nám mohou pomoci k osobnímu růstu.

Na videu z přednášky PhDr. Františka Hroníka na téma Být lepší, což je také slogan společnosti, je možné sledovat propojení PPT a VIDEA kde jsou jednotlivé obrázky s texty velmi dobře čitelné.

Jak to funguje?

Společnost natáčí přednášky a konference od začátku do konce po celé České i Slovenské republice. Hotový materiál v co nejkratším čase umístí na portál MotivP TALKS. Na webu www.motivp.com se můžeme zúčastnit libovolné konference nebo přednášky na téma, které nás zajímá.Videa jsou přístupná každému zcela zdarma.

Portál je pěkně uspořádaný. Je logicky řazený a přehledný. V současnosti se můžeme podívat na různé odkazy, jako například v sekci Aktuality, na 7. Ročník Ženy sobě. Tento projekt se jmenuje Equal Pay Day a jsou zde poutavé a inspirativní záznamy z této úspěšné akce v minulých letech, ale především je tady pozvánka na tu letošní na kterou nás srdečně zve Dana Bérová.

V nabídce portálu MotivP TALKS jsou také nejrůznější virtuální kurzy, které slouží k individuálnímu vzdělávání z pohodlí domova nebo kanceláře. Jestliže si zakoupíte některý z těchto virtuálních kurzů, získáte k němu časově neomezený přístup a můžete se k němu libovolně vracet. Kurzem vás provede profesionální lektor právě prostřednictvím videa.

Kdysi nás obklopovali plakáty s heslem “Učit se, učit se, učit se!” paradoxně v době, kdy získávání informací nebylo zrovna jednoduché. Informace které se k nám tehdy dostaly, byly často osekané a pravdivé jen z části. Pokud nebyly zcela zdeformované a lživé.

Dnes jsme informacemi zaplaveni z mnoha zdrojů. Hrnou se z televize i z rohlasu, zprávy si čteme na na internetu, nebo v rozmanitých tiskovinách. Jejich úroveň se diametrálně liší. Orientovat se v nich bývá dosti těžké.

Pokud ovšem máte zájem o kvalitní informace je tady MotivP TALKS. Nabízí sdílení inspirativních a vzrušujících myšlenek od zajímavých lidí. Přednášky a konference na různá témata. Nebo také rozhovory a diskuze týkající se nejrůznějších oblastí našeho života.

Novoroční předsevzetí

V diskuzi není dosud žádný příspěvek. Napiš ten první!