Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: hysterický záchvat Veroniky

Včerejší den ve Vile VyVolených-Nových hrdinů možná neznamenal konec jen pro jednoho soutěžícího, který prohrál v Duelu.

Ještě se uvidí, zda nebude muset Vilu opustit i René. Během prvního přímého vstupu do Vily totiž nebylo nic, kromě mlhy, vidět a mohla za to právě René. Ta se těsně před přenosem nudila a začala si hrát s práškovým hasicím přístrojem, který v obýváku vystříkala. Teprve dnes se René dozví, jak ji za tento „žert“ štáb potrestá. Díky ní  VyVolení museli nocovat na terase, protože byla nutná kontrola všeho zařízení včetně kamer.

 

Duel
Kdo má ale už jisté, že 11 milionů nevyhraje je boxer Daniel Holovský, který ve vile minulý týden oslavil své 25. narozeniny. Toho totiž ve včerejším Duelu porazil „chasník“ Milan Vobořil (31) a to dost velkým rozdílem hlasů. Věřící si Dan získal od diváků „pouhých“ 13 164 hlasů a Milan se vrátil mezi ostatní soutěžící s jasnou převahou 40 350 hlasů.


Nejhůře prohru Dana Holovského nesla jeho milá Veronika Fasterová, ta se ve Vile při příchodu Milana div nezhroutila. O její slzy a hysterické vzlyky opravdu nouze nebyla. Veronika nejdříve vztah s Danem brala jako kamarádský, ale postupem času si k němu vypěstovala hlubší cit. Po celou dobu Duelu pevně věřila, že se vrátí její milovaný.


Nejhorší pro Veroniku bylo loučení s Danem přes obrazovku ze studia. Nebyla však jediná, která jeho odchod nesla špatně. Dan jistě bude chybět i většině mužského osazenstva vily VyVolených. I přesto ale Danova poslední slova patřila někomu jinému:“Ivano, za všechno tohle můžeš ty,“ bylo poslední, co Dan do vily vzkázal.

Vyhodili byste René za její "dovádění"?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 239