Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: René způsobila škodu za milióny

Sobotní žert René se nejspíše prodraží. „Ve Vile se musela udělat mimořádná kontrola techniky. Hasicí přístroj, který René použila, byl práškový a mohl poničit mechanismus kamer,” řekl tiskový mluvčí Primy Ladislav Pavlík.

“Obsahuje totiž malé částice, které mohou snadno proniknout kamkoliv. Kolik prášku se do kamer dostalo a jaké to bude mít následky, budeme vědět v nejbližších dnech,“ vysvětlil Pavlík.

 

„V těchto dnech probíhají důkladné kontroly. Podle slov technika může být škoda v řádu až několika milionů korun. V tuto chvíli ale nechceme předbíhat. Uvidíme, jaké bude konečné stanovisko odborníků,“ dodal.


Od sobotního večera jsou tak díky René VyVolení na terase, přespávají, kde se dá - v sauně, pod širákem i v technické místnosti. Někteří to berou opravdu špatně, vadí jim, že nemají přístup ke svým věcem a hlavně ani netuší, jak dlouho tu budou ještě zavřeni.

 

„Může to trvat ještě několik dnů a termín nezávisí jen na opravách kamer. Musíme také z Vily odstranit všechen prášek, který tam v sobotu večer zůstal. Nechceme ohrozit zdraví soutěžících,“ zakončil Pavlík.

Co byste vzkázali René?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 174