Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Nelly Furtado / foto: NellyFurtado.com

Timberlake i Furtado mají chování buranů

O hvězdných manýrech hvězd se vypráví vtipy. Bohužel často pravdivé. Teď se k přehlídce buranů připojila další dvě jména!

magazin.cz
Oba dva patří momentálně mezi nejúspěšnější popové hvězdy, jejichž desky svorně milují posluchači i kritika. To jim ovšem nebrání chovat se jako nafrněné primadony.

Zpěvačka Nelly Furtado a zpěvák Justin Timberlake. Oba dva chráněnci renomovaného producenta Timbalanda, oba nedávno vydali veleúspěšná alba, oba dva se v restauraci chovají jako poslední burani, kteří hodiny slušného chování brali někde v zapadlé putyce v Texasu. Tak nějak se alespoň vyjádřil slovutný restauratér Guy Rubino, jehož podnik Rain měl tu čest obě primadony hostit.

Timberlake údajně nakráčel do lokálu, ani se nepodíval na jídelní lístek, vybral si jídlo, které nebylo v nabídce a nevybíravě se dožadoval, ať mu ho okamžitě přinesou.

magazin.cz
Jeho kolegyně Furtado si zase rezervovala stůl pro deset hostů, dorazila o hodinu později a přivedla si návdavkem pět dalších hostů. Rubino prohlásil, že pro tak početnou společnost má restaurace připravené kompletní menu za pevnou cenu, což se milé Nelly nijak nepozdávalo. Vtrhla prý do kuchyně, vymýšlela si extrabuřty a dokonce na nebohé kuchaře vyslala svou manažerku, která hlasem mohutným zakřičela: Prostě jí to do pr... připravte. Klidný restauratér v odpověď opáčil, že by se raději paní manažerka i se svou svěřenkyní mohli odebrat tam, kam rozezleně posílaly kuchaře.

Jako pravý opak obou dvou pan Rubino označil hollywoodský pár Michael Douglas a Catherina Zeta-Jones, prý za všech okolností zdvořilý a uctivý.

Pokud jde o naše zpovykané hvězdičky, krom dělání rozruchu v restauracích jim budiž ke cti připsáno, že alespoň ve svých profesích nedělají ostudu. Nelly Furtado stále vybírá singly ze svého povedeného alba Loose a Justin Timberlake se podílel na novém albu Duran Duran a nyní má v parádě popovou královnu Madonnu.

Opravdu si nevidí na špičku nosu?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 199