Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Paris Hilton / foto: parishiltonrecord

Paris už neprodají ani psa

Dědička hotelového impéria Paris Hilton může mít díky svému pohádkovému jmění a slavnému jménu vše, nač si jen vzpomene. Teď ale těžce narazila.

Majitel obchodu s domácími miláčky jí odmítl prodat štěňátko yorkshirského teriéra. Obchodník Paris řekl, že pejska neprodá někomu, o kom není přesvědčen, že si zvíře nekupuje jen z rozmaru a nebude se o něj dobře starat.

O Paris je totiž všeobecně známo, že sbírá štěňátka jako korálky, které po omrzení odkládá ke svým kamarádům nebo podřízeným. Odhadem si takto rozmařile pořídila již na čtyřicet pejsků, kteří skončili neznámo kde. Pouze čivava Tinkerbell měla to štěstí, že smí být své paničce neustále nablízku.

Chtěla ho na focení

Přesto slavnou pařmenku rozzuřilo, když jí vyhlášený obchod se štěňaty The Puppy Store nechtěl prodat roztomilé štěně yorkshira. To si Paris vyhlédla, když šla fotit sérii snímků pro jeden magazín.

Jak deníku New York Post prozradila kamarádka, která dědičku doprovázela, Paris se domnívala, že by bylo hezké mít pejska na snímcích.

"Chtěla si ho vzít na focení, ale když zjistila, že jí ho neprodají, začala na ně ječet, že ona pejsky miluje, ať jí ho okamžitě prodají. Nicméně majitel odmítl," uvedla kamarádka.

Paris prý byla rudá vzteky, protože se jí ještě nikdy nedostalo takového ponížení.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 458