Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Angelina Jolie a Brad Pitt / foto: Reuters

Brad a Angelina: Nerozcházíme se!

Zprávy o rozchodu populární dvojice se vynořují v pravidelných intervalech. Brad Pitt i Angelina Jolie ale odmítli, že by jejich partnerství bylo u konce.

Dva měsíce poté, co herečka porodila dvojčata Knox a Vivienne, vydal pár prohlášení, že je stále pohromadě. Obvykle se dvojice nijak nevyjadřuje ke zprávám, které hodnotí jejich společný život, ať už pozitivně, či negativně, nyní ale udělala výjimku a uveřejnila svůj postoj.

 
Co vadí jemu a co jí?

Proč se spekulace o zániku na první pohled bezchybného partnerství dvou hollywoodských star drží tak dlouho při životě? Není neobvyklé, že na veřejnost prosakují neshody obou hvězd.

 

Pitt si údajně stěžoval, že si s Angelinou lezou na nervy a hádají se. Před časem zase InTouch Weekly informoval o poporodní depresi herečky, což způsobuje další rozpory a napětí, hovoří se také o nedávném společném obědu Brada s exmanželkou Jennifer Aniston, která je nyní sama.

 

Navíc jsou v poslední době často od sebe. Zatímco 44letý herec strávil uplynulý měsíc propagací svého nového snímku Burn After Reading (Po přečtení spalte) na filmových festivalech v Benátkách a Torontu, Jolie se mezitím v novém domě ve Francii starala o jejich šest dětí.

 

Zdroje z okolí páru mluví i o tom, že Angelině vadí, jak její partner k rodině přistupuje. „Má za to, že to bere na lehkou váhu. Má děti bez porodních bolestí a kdykoliv se mu zachce, prostě si vyrazí ven,“ citoval Daily Mail.

 
Jedenáct dětí?

Už loni si 33letá herečka stěžovala, že na sebe mají s Bradem jen málo času a že je početná rodinka vytěžuje nadmíru. „Chceme si pro sebe vyhradit více prostoru. Pracujeme na tom stále, snažíme se. Ale moc nám to zrovna nejde,“ přiznala časopisu Marie Claire.

 

Pár se dal dohromady v roce 2005, tehdy měla Jolie adoptovaného syna Maddoxe. Toho po čase přijal za svého i Pitt. Chvíli poté, co už spolu žili, adoptovali dceru Zaharu, později i třetí dítě Pax Thein. Navíc mají biologickou dceru Shiloh a zmíněná novorozená dvojčata.

 

Ačkoliv si Angelina stěžuje na nedostatek času pro sebe navzájem, Brad Pitt nedávno prohlásil, že chce další děti. Nejraději by prý doma měl celý „fotbalový tým“, tedy solidní jedenáctku…

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 55