Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Paris Hilton / foto: parishiltonrecord

Oslavte Silvestra s Paris Hilton

Nemáte ještě program na Silvestra? Co takhle strávit ho ve společnosti skandalistky Paris a dalších VIPek?

Hotelová dědička Paris Hilton přikývla na lákavou nabídku stát se historicky první hostitelkou bombastické silvestrovské oslavy, která se bude konat v Sydney. Ta totiž bude za poplatek pěti dolarů živě přenášena po internetu prostřednictvím nového australského on-line systému Bongo Virus.

Parisini fanoušci se tak budou moci virtuálně přenést na rozjetou oslavu, která bude jenom pro zvané VIP hosty, a budou tak moci oslavovat příchod nového roku 2009 spolu s nimi.

Kromě Paris se na internetové silvestrovské párty bude podílet také její přítel, rocker Benji Madden, který se postaví za dýdžejský pult. V tiskovém prohlášení k chystané akci se známá pařmenka nechala slyšet, že se oslavy nového roku nemůže dočkat, a že myšlenka internetových párty má velkou budoucnost.

"Nápad, aby se silvestrovská párty živě přenášela za symbolický poplatek prostřednictvím internetové sítě, mě úplně nadchl. Řekla bych, že letošní oslava příchodu nového roku v Sydney nebude mít na světě žádnou konkurenci," uvedla hotelová dědička, která na sklonku minulého roku přivítala ten letošní se svou sestrou Nicky v Las Vegas.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 278