Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Nahá advokátka pokousala policistu

Londýnský soud řešil vskutku netradiční případ. Právnička, která se ocitla v cele, protože pokousala policejního konstábla, se za mřížemi navíc svlékla donaha. Pak začala hlasitě vykřikovat, modlit se a zpívat.

Problém začal v okamžiku, když šestapadesátiletou Elizabeth Joseph zastavila policie. Hlídka namátkové prohlížela vozidla, což jí umožňuje zákon o boji s terorismem.

Právnička Elizabeth měla pocit, že si ji policisté vybrali neprávem, a proto začala fotografovat další auta, která stála před policejní stanicí ve Stratfordu na východě Londýna. Jeden z řidičů policisty požádal, aby focení přestalo. Poté se právnička začala chovat opravdu zvláštně a jednoho policistu kousla.

60 hodin prací
Podivné chování pokračovalo i na policejní stanici, kde se v cele svlékla.

Paní Joseph, která právnickou praxi provozuje už 25 let, byla odsouzena za napadení policisty a bránění průchodu spravedlnosti. Má vykonat 60 hodin veřejně prospěšných prací.

Elizabeth však obvinění popírá a tvrdí, že ji policisté vylíčili jako nějakého šílence. Tvrdí, že se svlékla, protože si myslela, že ji budou prohledávat. "Je nutné vidět to v kontextu. Byla jsem v cele pro zadržené," vysvětlila své chování právnickým žargonem.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 172