Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kate Moss / foto: Shutterstock

Kate Moss. Stále sexy, nebo strašidlo?

Britské topmodelce Kate Moss bude začátkem příštího roku pětatřicet. Na modelku už trochu důchodový věk, ale když se chce, jde všechno.

Kate má vzhled pošramocený drogami, které s oblibou užívá, a ani stovky vykouřených cigaret a litry alkoholu, kterým své vychrtlé tělo pravidelně prolévá, jí na kráse nepřidaly. Přesto ale dokáže doslova kouzlit a ohromovat tím, jak dobře umí vypadat.

Nedávno byla fotografy nachytána nenamalovaná, s mastnými vlasy a prsty zažloutlými od nikotinu. Hned druhý den ale ohromila glamour vzhledem dokonalé lady v černých minišatech, černých punčochách, oblíbenými slunečními brýlemi a luxusní kabelkou.

magazin.cz
magazin.cz

Jindy zase notně nadopovaná drogami nezvládla zájem fotografů o svou osobu a nesmyslně se na ně vrhala. Fotografie, které při tom vznikly, si jistě za rámeček nedá. Opět ale zakouzlila kouzelnou hůlkou a další den společně se svou dcerou navštívila filmovou premiéru. Jestli je vhodné být polonahá v doprovodu dítěte, je na jinou debatu. Neoddiskutovatelný je ale fakt, že jí to opět seklo.

magazin.cz
magazin.cz

Kate Moss stále sází na svou přirozenou krásu, bůhví, jak dlouho jí ale úlety budou procházet.

Před lety už měla její kariéra namále a to, když se na veřejnost dostaly fotografie modelky, kterak si „dává lajnu“ bílého prášku. Tlak na její kariéru byl tehdy obrovský a chvílemi to vypadalo, že Moss ve velkém světě modelingu končí.

Po pár měsících stagnace ale nastal zlom a dnes má modelka tolik nabídek jako nikdy předtím.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 335