Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vánoce / foto: shutterstock

Šťastné darovánoce. Jak zrušit konto

Máte pod stromečkem ještě prázdno a přemýšlíte, co koupit? Pokud patříte mezi bohatší, máme pro vás pár tipů. Ne, že by to bylo něco praktického, ale garantujeme vám, že žádný z těchto dárků obdarovaný nedostane omylem dvakrá

WC za jeden a půl mega
magazin.cz

Designér Jemal Wright se věnuje především vybavení bytu, no bytu, spíš nějakých paláců. Třeba takhle nablýskaná mísa stojí v přepočtu zhruba 1 420 000 korun. Rozhodně by ale změnila image vaší koupelny. Je pokryta nejkvalitnějším křišťálem, jinak je ale vše tak, jak má být, velikost nádržky i všechno ostatní je stejné jako u normálních toaletních mís.

 
Stromeček za 28 mega
magazin.cz

Máte pocit, že u nás vánoční stromečky stojí rok od roku stále víc? Pak buďte rádi, že seženete ty obyčejné zelené, i když stojí třeba i několik tisíc. To tenhle zlatý speciální stromeček je poněkud dražší. Stojí v přepočtu 28 400 000 korun.

 

Je celý z čtyřiadvacetikarátového zlata, vyrobili ho Japonci, konkrétně zlatník Ginza Tanaka. Váží 21 kg a má na sobě 240 diamantů a perel. Kdybyste si ho chtěli koupit, museli byste si zaletět do Osaky do Tanakova obchodu.

 
Stojan na šampaňské za víc než 7 miliónů
magazin.cz

Uff! 7 580 000 korun. To je cena jen za tento stojan na šampaňské. Samotný sekt by asi člověku pořádně zhořkl v ústech, kdyby si k němu koupil i ten držák. Pokud jste ale třeba naftoví magnáti a nevíte, co s penězi, pořiďte si ho a vypijte si pak ten šampus na zdraví. Stojan je z ryzího zlata. Kromě astronomicky vysoké ceny má i nějakou výhodu. Udrží totiž váš sekt ve svislé poloze, což je optimální pro bublinky. No, nekupte to...

 
Voňavka za 125 000 korun
magazin.cz

Nebeská vůně je dámská voňavka od Clive Christian. Vůně samotná tak drahá není, to jen ten flakónek stojí tolik. Je ze vzácného křišťálu a 24karátových zlatých plátů, kvalitního stříbra a nějakých diamantů. K dostání u Fortnum & Mason.

 
Fotbálek za 2 milióny
magazin.cz

Milujete fotbálek? Na tenhle vám ale asi desetikačka stačit nebude. Tohle je přiliš vysoká hra. Fantasy football totiž v přepočtu vyjde na 2 300 000 korun. Ale pokud máte obří dům a na kontě zbytečné dva a půl mega, můžete si tenhle fotbálek pořídit. Vyrobili ho v Rakousku a jeho cenu vyšroubovaly nahoru ti malí fotbalisti, protože jsou pokryti 150 000 křišťálovými kameny. Fotbálek je k mání v Harrods.

 
Láhev s vodou za 30 000 korun
magazin.cz

Milujte křišťálové šperky od Swarovského? Pak je tahle láhev naplněná vodou jako stvořená právě pro vás. Za 30 000 korun si můžete užít křišťálového lesku, až vám z toho budou oči přecházet. Na lahvi je 6 a půl tisíce Swarovského křišťálů a ve flašce zas křišťálově čistá voda ze Shropshiru.

 
Notebook za víc než půl miliónu korun
magazin.cz

Luxusní notebook vytvořil designer Ayano Kimura za pomoci 12 000 křišťálových kamínků a - jak jinak- 24karátového zlata. Těchto Macbook Air Golden Age existuje jen 20. Není divu, ono na takový notebook vážně nemá každý.

 
Medvídek za milión
magazin.cz

Jestli vám půl milionu za laptop připadá moc, pak nevím, co řeknete na plyšového medvěda za neuvěřitelných 1 200 000 korun. Tohle je drahocenný kousek. Ne proto, že byste si ho od dětství schovávali někde ve skříni, ale jeho hodnota je nevyčíslitelná nejen pro vás, ale pro všechny, ktěří by po něm zatoužili.

 

Vyrobila ho firma Steiff, která prodává plyšové medvědy už 125 let. Jeho kožíšek je z mohéru a sešitý přízí ze zlata. Místo očí má tahle hračka dva safíry a kolem 20 diamantů, nos a čumák je z pravého zlata.

 
Počítačová myš za cenu auta
magazin.cz

Je 400 000 korun za obyčejnou myš k počítači moc? Kdyby si to mysleli i výrobci, asi by ji nevyráběli. Jenže tahle drahá myška je na světě. Chcete si s ní zasurfovat po netu a nechat si při tom ozařovat obličej nablýskanými diamanty? Nebo by se vám víc líbila myš s brilianty? Můžete si vybrat.

Sestaveno podle deníku Daily Mail

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 268