Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Michael Jackson / foto: forum.comingsoon.it

Michael Jackson bojuje o život?

Někdejší král popu, padesátiletý Michael Jackson pomalu umírá. Potýká se s vzácnou chorobou plic. Tvrdí to jeho životopisec

Podle jeho dvorního životopisce Iana Halperina se lékařský tým specialistů již léta potýká s Michaelovou vzácnou genetickou chorobou plic. Ta se s jeho přibývajícím věkem začala rapidně zhoršovat a dokonce ho ohrožuje na životě.

 

Ortel je prý zcela jasný. Pokud zpěvák nepodstoupí naléhavou transplantaci plic, zemře. Nikdo ze zpěvákova okolí to nepotvrdil, jeho bratr pouze prohlásil, že nyní "není moc dobrá doba".

 

Je na tom velmi špatně

Halperin, který k výročí Jacksonových padesátých narozenin píše novou verzi jeho biografie s názvem The Thriller Hitmaker, prozradil tisku, že celkový zpěvákův fyzický stav ještě zhoršuje bolestivá rozedma plic a střevní krvácení.


"Michael je na tom velice špatně. Nutně potřebuje transplantaci plic, jinak se nedožije dalších narozenin. Lékaři jsou jeho stavem velice znepokojeni a snaží se ho přesvědčit o nezbytnosti provedení operace," uvedl životopisec.

 

Dodal, že zpěvák je zmínkou o jakékoliv operaci k smrti vyděšen. Bojí se totiž, že by jeho křehký organismus tak náročnou operaci, jakou je transplantace plic, nepřežil. Bohužel však nejspíše nemá na vybranou.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 738