Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Titulní strana Enquireru / foto: repro National Enquirer

Tak vypadá Patrick Swayze. Stále bojuje

Filmový herec Patrick Swayze stále bojuje s rakovinou. Odmítá zprávy amerického bulváru, že už je smířený se smrtí a přiznal konec. Naopak, prý nic nebalí a boj nekončí.

Šestapadesátiletý herec, kterému diagnostikovali rakovinu slinivky v loňském roce, tvrdí, že zprávy bulváru jsou „nepřesné“. Ve středu publikoval list National Enquirer fotografie, na nichž je zachycen hlavní hrdina filmů Hříšný tanec či Duch ve velmi špatné kondici, to vše doplněno parafrází filmového titulku „Patrick Swayze: The End“.

 

Je to bláznivé, myslím pozitivně

Proti takovým zprávám se Swayze okamžitě ohradil, když v rozhovoru pro magazín People uvedl, že je „opravdu bláznivé, když tabloidy tisknou podobně negativní informace právě ve chvíli, kdy se v mém životě událo tolik pozitivních věcí. Začal jsem novou chemoterapii a zdá se, že na to mé tělo reaguje dobře“.

 

Uvedl také, že začal pracovat na nové knize, užívá si skvělé reakce od lidí z okolí na seriál The Beast a koupil si nového psa. „Věřím, že si média v budoucnu raději dvakrát rozmyslí, co napíšou a vytisknou. Jsou to nepřesné informace a nelichotivé obrázky, ale já právě teď jsem velmi vděčný za to, co se děje,“ doplnil.

magazin.cz

 
Statečný boj

Swayzeho boj s rakovinou považuje řada lidí za velmi statečný a také redakce Magazínu oceňuje herce za jeho sílu a odvahu k boji se smrtelnou formou rakoviny. Ve stadiu, v jakém byla rakovina u známého herce objevena, je smrtelná v řádu měsíců, ovšem Swayze s ní bojuje už přes rok a zdá se, že léčba je poměrně úspěšná.

 

Swayze si sice prožil období, kdy byl vyděšený a ptal se „proč právě já?“, jak uvedla jeho žena, pak ale vsadil na činorodost a prakticky se nezastavil. Pracuje na zmiňovaném seriálu The Beast a má spoustu dalších plánů. „Je toho hodně, co chci dělat,“ řekl před časem.

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 525