Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Rihanna / foto: Shutterstock

Rihanna si pořídila zbraň. Přímo na tělo!

Možná kvůli jejímu nedávnému napadení se dlouhonohá zpěvačka Rihanna rozhodla, že beze zbraně už nedá ani ránu.

A jak si usmyslela, tak učinila. Výsledkem je nové tetování na těle jedenadvacetileté hvězdy, a kdo ještě nepochopil ...ano, jedná se o pistoli!

Ostatně o Rihanně je známo, že si na zbraně potrpí, často nosí řetízky se různými pistolkami a revolveříky. Až by jeden hádal, že zpěvačka patří k těm, kteří zbraně glorifikují.

magazin.cz

Navštívila losangeleského tatéra známého pod jménem BangBang (jak jinak), od kterého si nejdříve nechala nakreslit perem dvě malé pistolky – pod každé rameno jednu.

Pak se rozmyslela a rozhodla se nechat si jen jednu zbraň, ale za to navždy do kůže inkoustem vrytou. Umístila ji na méně prominentní, ne tak viditelné místo - do podpaží. Na druhou stanu, tam se zbraně nejčastěji nosí.

magazin.cz

BangBang posléze na své stránky napsal: „Chtěl jsem jí to udělat tam (na paži)... Jí se to moc líbilo. Ale víte, holka, která bývá na obálkách dětských časopisů, to by se moc nehodilo. A oni platí účty!“

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 518