Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
VyVolení / foto: Nova TV

VyVolení: Hazardují se zdravím!

Nancy se poslední dobou pořádně rozjela...

Není to tak dlouho, co se svojí spolupachatelkou Ivanou vymyslely „kanadu“, která byla zdraví nebezpečná (vyměnily obsah kosmetiky za savo a jiné čistící prostředky), a už se pustily do další... Tentokrát použily projímadlo. Obětmi byli Marcela, David a Katka, ta už ale své střevní problémy řeší doma.

Nejprve si VyVolení mysleli, že potíže mají díky divokému večírku předešlou noc a míchání hodně druhů alkoholu, ale podezřelé chichotání a uculování Ivany s Nancy jim bylo velice podezřelé. Proto se Marcela rozhodla zahrát divadýlko, že jí je tak zle, že dokonce zvrací a má silné křeče. Ivaně díky tomu ztuhl úsměv ve tváři, ale Nancy na sobě nenechala nic znát.

Nakonec se Marcela nad Ivanou slitovala a prozradila jí, že svůj stav trochu přibarvila. Ivaně se očividně ulevilo, ale Nancy jen pronesla, že věděla, že to tak hrozné být nemůže, protože Gutalax také jeden čas používala, a to každý den. „Protože si blbá a vypatlaná modelka,“ pronesla Ivana na závěr.

Zúčtování
Ještě než se začaly rozdávat palce, klasicky se Tereza VyVolených ptala na to, jak se ve vile mají. René jí přiznala, že by chtěla jít do Duelu, protože by chtěla vědět, jak na tom u diváků je. Netrvalo dlouho a začaly se rozdávat palce.

Po dvou jich měli Marcela, Juli a René. Všechno rozhodl David, který své K.O. dal René. Ta najednou vyskočila a radostí vřískala, že na tohle se prý těšila. „Hej, Radime, já mám šátek, konečně ho mám, naberu venku novou energii,“ ječela René těsně po Zúčtování. Byla její radost opravdová, nebo to jen hrála?

Nebyl "vtípek" s projímadlem už přes hranu?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 81