Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Reuters

Jacksonovy koncerty: vrací se 1,5 miliardy korun!

Tento týden ve středu začíná společnost AEG Live, která měla pořádat šňůru koncertů Michaela Jacksona, vracet peníze za lístky tisícům zklamaných fanoušků.

Na připravovaných 50 koncertů, kterými Jackson plánoval svůj návrat na hudební scénu, se prodaly lístky odhadem za 85 milionů dolarů (v přepočtu 1 573 010 000 korun).

Pořadatel AEG Live dnes vydal prohlášení, že majitelé lístků na koncerty, které se už nikdy nerealizují, naleznou informace, jak získat plnou částku za své lístky zpět, na internetových stránkách MichaelJacksonLive.com.

"Svět ztratil laskavou duši, která se náhodou stala zároveň nejlepším estrádním umělcem, jakého svět kdy poznal," uvedl Randy Philips, výkonný ředitel AEG Live. "Protože miloval své fanoušky, když byl naživu, je naší povinností chovat se k nim se stejnou vážností a úctou po jeho smrti."

Ti, kteří přispěli k tomu, že se lístky na koncertní šňůru s názvem This Is It! prodaly během několika málo minut, mají ještě další možnost. Mohou si své lístky, jejichž vzhled si navrhl sám Michael Jackson, ponechat jako vzpomínku na zážitek, který jim vzala náhlá smrt "krále popu".

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 102