Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Beyonce Knowles / foto: Shutterstock

Romantika na koncertu Beyoncé

Beyoncé přerušila koncert kvůli žádosti o ruku. Jeden její fanoušek poklek před svou vyvolenou a navlékl jí prsten!

Beyoncé během svého koncertu v Center Sunrise na Floridě umožnila fanouškovi, aby jedinečným a nezapomenutelným způsobem požádal svou přítelkyni o ruku. V pondělí (29. 6.) přerušila svůj koncert v polovině a nechala mladého muže vyslovit osudovou otázku před jeho šokovanou dívkou.

Beyoncé měla připraveno zvláštní překvapení pro jednoho z účastníků svého koncertu během turné I am… Zastavila se uprostřed zpěvu své hitovky Single Ladies (Put A Ring On It) (Svobodné dámy - na to vsaďte prsten - pozn. Korza) a předala mikrofon muži jménem Lindell, aby mohl učinit toto romantické gesto.

Nezmohla se na slovo
"Nevím, jestli o tom produkce ví, ale tady Lindell má něco, co by rád zazpíval," řekla zpěvačka publiku.

Mladý muž si vzal mikrofon a než před svou dívkou poklekl na jedno koleno, řekl: "Beyoncé, ty jsi mi řekla, pokud se mi to líbí, ať na to vsadím prsten." Bezprostředně na to nabídl své dívce před zraky dvacetitisícového davu prsten s diamantem a požádal ji o ruku.

Stále šokovaná kráska, která se nezmohla na slovo, jeho nabídku přijala kývnutím. Jak uvedl portál RadarOnline.com, následně pár za jásotu davu fanoušků své zasnoubení potvrdil polibkem a objetím.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 208