Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pamela Anderson / foto: pamelaanderson.com

Pamela Anderson: nymfomanka ze střední

Pamela Anderson (42) se přiznala, že když chodila na střední školu, moc kontroly nad svými značnými sexuálními choutkami neměla.

Herečka, která se narodila v městečku Ladysmith v Britské Kolumbii, přiznává: "Ve škole jsem vypadala spíš jako kluk. Dokud jsem nepřišla do Los Angeles, nikdy jsem nenosila make-up. Na holčičí věci jsem moc nebyla, spíš jsem se věnovala sportům. Na druhé straně jsem ale byla hotová nymfomanka."

Chuť na sex ji neopouští
Pamela má za sebou manželství s Tommym Lee, Kidem Rockem a Rickem Salomonem. Chuť na sex ji ale nikdy neopustila. Občas dokonce vytáhne i známé červené plavky z Pobřežní hlídky.

A její současný přítel, elektrikář Jamie Padgett, z toho má radost. "Červené plavky z Pobřežní hlídky mám v sejfu. Občas si je obléknu, skočím do sprchy a jdu zachraňovat svého přítele. Už jsem v těch plavkách zažila pár velmi příjemných momentů," řekl Pamela reportérům listu Elle.

Stydlivá sexy dračice
Přestože je Anderson známá jako sex symbol, o svém tělu mívala pochybnosti. Když poprvé pózovala pro Playboy, bylo jí prý z nervozity skoro špatně, jakmile jí členové štábu aranžovali prsa.

"Bývala jsem stydlivá, opravdu dost stydlivá. Když jsem poprvé pózovala pro přední stránku Playboy, měla jsem na sobě vestu, která byla vepředu pootevřená. Přišla ke mně nějaká maskérka, pohnula mi prsem a natřela na něj nějaký olej. Byla jsem tak šokovaná, že jsem se div nepozvracela. Ženská a dotkla se mého prsu! Ale to focení byla jedna z nejlepších věcí, které jsem pro svou kariéru udělala," dodává Pamela.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 50