Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: youtube

Ti největší exoti z československé superstar

Skvělých pěveckých výkonu jsme si zatím moc neužili. Na rozdíl od spousty exhibicionistů, bláznů či dokonce textařů.

Ukázkovým příkladem posledního z uvedených je Ivan Kandráč, který se předvedl s vlastní adaptací hitu Michala Davida Pijeme kolu. K textu písně přistoupil dosti svérázným způsobem. Porota nestačila valit oči. Na druhou stranu je potřeba říci, že jinak se imitace Michala Davida povedla.

Video:


Ivan je ovšem zkušený harcovník a své žonglování se slovy předváděl už v předchozích kolech slovenské superstar. Tehdy si vzal do parády kousek Čaba neblázni od Elánu.

Video:


Další známá firma, Ernest Lieskovec, objíždí zřejmě všechny ročníky soutěže superstar. Odvaha a sebedůvěra mu rozhodně nechybí, odborný lékař by to možná nazval jinak a milého Ernesta promptně hospitalizoval. Pavol Habera zmizel zpoza porotcovského stolu téměř okamžitě. Další členové ho po několikasekundové zkušenosti s novou pohádkovou bytostí následovali.

Video:

Při svém prvním vystoupení se ještě obešel bez kostýmu a navíc se snažil vnutit Iloně Csákové do videoklipu a možná i do jejich snů.

Video:

Michal Němeček, krom toho, že se na castingu setkal se svou láskou, dal všanc národu svůj sexuální život. Pavol Habera se tímto tématem snažil uvolnit. Michal se mu „odvděčil“ zpěvem písně žertujícího porotce. Ten to komentoval po prvních pěti slovech:“Nechceš nějakou jinou ještě?“

Video:

Brněnský kocour Petr Pernica se rozhodl prznit Slavíky z Madridu od Waldemara Matušky a získat tak když ne postup dál, alespoň honorář za své dosavadní ochotnické divadelní vystoupení.

Video:

Opravdovým klenotem vymykajícím se všemu chápání se stal Marián Severín. Jeho hlas totiž většina z nás uslyší až v pekle. Nebo v Hvězdě smrti při setkáni s Darth Vaderem. Marián si ve svém stylu střihnul i Elány, ale ani to nestačilo, aby se protlačil do dalšího kola v divadle.

Video:

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 278