Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jennifer Lopez / foto: Shutterstock

Jennifer Lopez se soudí o domácí porno

Jennifer Lopezová zažalovala svého bývalého manžela za to, že chce použít videonahrávku s domácím pornem ve filmu o jejich soužití.

Zpěvačka získala soudní příkaz, který zakazuje jejímu prvnímu manželovi, aby nahrávku jejich sexu zveřejnil. Jenže v soudním příkazu se hovoří jen o termínu do úterka (10. 11.).

Lopezová zažalovala Ojaniho Noaha o 10 milionů dolarů, což je v přepočtu 170,54 milionu korun. V žalobě uvádí, že Noah má v úmyslu vyrobit a prodat film, který bude obsahovat domácí video s herečkou v průběhu sexuálního styku, pořízené během jejich líbánek v roce 1997. Soudce z Los Angeles Noahovi a producentovi Edu Meyerovi zakázal, aby tento materiál šířili. Zákaz platil do včerejšího dne (10. 11.). Nyní se rozhoduje o tom, zda soudce tento zákaz upraví. Noah chce proti němu rozhodně bojovat.

Lopezová byla za Noaha vdaná 11 měsíců a tvrdí, že porušuje jejich předchozí dohodu o diskrétnosti. V roce 2007 Lopezová vyhrála soudní při o 545 000 dolarů (9,294 milionu korun), která Noahovi zabránila v tom, aby vydal anonymně napsanou knihu podle podrobností z jejich života.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 26