Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Silikon / foto: shutterstock

Jaká prsa? Jsou tu silikony na zkoušku!

Velká skupina žen není spokojena se svým poprsím, ať už tvarem či velikostí. A tak plastická operace s vložením silikonových implantátů může být velkým lákadlem.

Tento druh operace je nejen poměrně nákladný a bolestivý, ale hlavně se výsledku nejde jednoduše zbavit. Vysněná velikost D se tak může stát noční můrou a výsledkem nerealistických představ a očekávání.

magazin.cz
Právě z tohoto důvodu se lékaři rozhodli nejdříve pacientce umožnit pár testovacích dnů předtím, než se rozhodne jít pod skalpel. Nejdříve si ženy vyberou tvar a velikost, který nejvíce odpovídá jejich přání z řady obsahující více než 500 variant. Například ve velikostech je možnost výběru od A do F.

Systém se jménem Biodynamics Breast Analysis pak vybere odpovídající „implantát“ a ten pak žena nosí ve speciální vestě, aby poznala všechny aspekty, které by jí nové poprsí přineslo.

Mario Russo, primář plastické chirurgie nabízející službu, si ji velice pochvaluje: "Je to poprvé, co mohou ženy nejen vidět, ale i cítit, jaké bude jejich tělo po operaci."

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 82