Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lady Gaga / foto: repro Youtube

Lady Gaga má bilion. Porazila i Stmívání

Alespoň na internetu.

Zpěvačka Lady Gaga se stala prvním umělcem v historii, jehož videa si na YouTube a podobných stránkách stáhlo více než jeden bilion lidí.

Působivého čísla dosáhla blonďatá zpěvačka díky třem videoklipům - Poker Face, které si prohlédlo 375 milionů, Bad Romance s 360 miliony shlédnutími a 273 milionů vidělo Just Dance.

K bezesporu ohromujícímu číslu dospěli analytici ze společnosti Visible Measures, kteří sečetli všechna shlédnutí videí ze stránek jako Vevo a YouTube.

Špatně si ve sčítání nevedly ani trailery ke dvěma filmům ságy Stmívání, o ty se zajímalo 980 milionů lidí. Pomyslnou třetí příčku získal americký raper Soulja Boy s 860 miliony.

Dále patří k nejúspěšnějším videím například klip Beyonce Single Ladies a záznam vystoupení Susan Boyleové na Britain’s Got Talent. Obě ženy tu mají umístěno více než 65 videí, které zaznamenaly přes 100 milionů diváků.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 93