Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: repro Metro.co.uk

Britney má problémy s poklopcem a bradavkami!

Britney je pořád jako na houpačce, jednou za hvězdu, druhý den za troubu.

Britney Sperasové se povedlo další módní faux pas. Tento týden ji nachytali, když si vyrazila v pohodlném outfitu – jenže si zapomněla vzít podprsenku, takže jí vyčuhovaly vztyčené bradavky. Nedopnutý poklopec byl jen třešinkou na dortu módní katastrofy.

Víme, že zase budete psát: „No a, co je na tom?“ . Jenže ono je. Když jste hvězda světové velikosti. Měli byste si dávat pozor na to, v čem vyjdete na ulici. Zvlášť když víte, že paparazziové vás stíhají na každém kroku a vy zase budete na první stránce bulváru za trubku. On to není zas takový problém zkontrolovat si poklopec.

magazin.cz

Zvláště když si hrajete na módní ikonu a firmy si vás vybírají jako tvář módních kolekcí. Britney navíc tento týden přišla s přiznáním, že její fotky pro Candies jsou retušované a postavila se tak po bok odpůrcům nezdravých vychrtlých modelek a jejich propagace v médiích. O tom jsme vás informovali zde. A nutno přiznat, že tento její čin byl odvážný a chvályhodný.

Proto je její prohřešek proti módním zvyklostem nepochopitelný a zbytečný. Pokud to tedy nebyl chytrý marketingový tah od výše zmíněné firmy – možná měla demonstrovat, že v jejich oblečení vzbudíte pozornost, i když si vezměte tričko o dvě čísla větší.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 138