Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Agáta Hanychová / foto: Korzo

Hanychová: Nikoli těhotná, ale tlustá!

Agáta Hanychová chvíli povídá to, pak zas ono...

Kontroverzní modelka a věčná potížistka Agáta Hanychová o sobě dala zase znát. Nedávno tvrdila, jak moc chce dítě. Když se začala zakulacovat, vše dementovala a svedla to na nezměrnou chuť k jídlu.

"Honza je konečně ten pravý, kterého bych si jednou chtěla vzít a mít s ním dítě. Nebude to ale tak rychle," usmívá se šibalsky Hanychová, když mluví o společné budoucnosti s motokrosovým závodníkem Honzou Brabcem.

magazin.cz

Spokojenost svědčí jídlu
Přitom to ale není tak dávno, kdy česká Paris Hiltonová vyhlašovala, že se na své 25. narozeniny za Brabce provdá a do konce roku 2010 budou mít miminko. "Ano, přibrala jsem, ale ne proto, že bych otěhotněla. Jen jsem se rozjedla víc, než bylo zdrávo. Když je holka šťastná, zvětší se jí chuť k jídlu," vysvětlila Hanychová Korzu.

"Když mi spadly růžové brýle, rozhodla jsem se, že se sebou musím něco dělat. Během měsíčního pobytu s Honzou v Americe jsem zase shodila sedm kilo," svěřila Korzu Hanychová, která opět šokovala, když se vrátila štíhlá jako proutek a bez těhotenského průkazu.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 121