Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

FOTO: Starší, ale pořád roštěnky!

Ženám věk většinou nepřidá, ale existují i výjimky.

Většinou vám tu prezentujeme žhavé krasavice, které čerstvě překročily dvacítku, maximálně se opatrně přibližují k třicítce.

To ale neznamená, že mezi staršími ročníky se také nenajdou dobré kousky, tedy promiňte – krásné dámy. Pořekadlo, že ženy zrají jako víno, se dá sice zpochybňovat z mnoha stran, ale na ty následující padne jako ulité.

Cindy Crawford
Někdejší topmodelka s pihou v horním koutku ani ve 44 letech nepoztrácela prakticky nic ze své krásy a z fleku by se opět mohla postavit na přehlídková mola či před objektivy fotoaparátů. Je to fakt kočka!

magazin.cz


Michelle Pfeiffer
Tahle americká herečka je neuveřitelně charismatická a krása z ní sálá i přesto, že už jí je 52 let a má čtyři děti. Za mlada to sice byla krasavice ještě větší, ale řekněte, která z vás by nechtěla v dvaapadesáti vypadat takhle?

magazin.cz


Lucy Liu
Asijský klenot mezi hollywoodskými herečkami vypadá mnohem mladší než ve skutečnosti je. No věřili byste, že Lucy už je 41? Tahle exotická krása jen tak nesejde!

magazin.cz

Courteney Cox
Monika z Přátel nebyla nadarmo před řadou let vyhlášena nejkrásnější ženou planety. Není vůbec těžké se do ní zakoukat, a to i dnes, když jí je 45 let.

magazin.cz


Gwen Stefani
Zpěvačka Gwen Stefani soupeří v hitparádách s mnohem mladšími kolegyněmi. Zatímco ony se mění, Gwen je stálicí. S novějšími modely dokáže soupeřit i ve 40 letech, a to nejen hlasem, ale i zjevem.

magazin.cz

Angelina Jolie
Angelině je zatím sice jen 34, takže je z tohoto výběru nejmladší, mezi nové objevy ale rozhodně nepatří a dá se předpokládat, že bude stejně žhavě vypadat i po čtyřicítce. Tedy pokud se definitivně nevydá na dráhu matky.

magazin.cz


Salma Hayek
Mexická herečka Salma Hayek prorazila i v Hollywoodu. Není těžké uhádnout proč, a to ani když se podíváte na její fotky ve 43 letech. Je to pořád kus.

magazin.cz


Nicole Kidman
Bývalá manželka bláznivého Toma Cruise. Její éterický zjev někomu neskutečně imponuje, jiný ho příliš nemusí. Každopádně, když se do toho Nicole položí, dokáže být neuvěřitelně svůdná. A je jedno, že jí je 41 let.

magazin.cz


Sharon Stone
Sharon proslavila role ve filmu Základní instinkt, kde přehazovala nohu přes nohu, aniž by si předtím nasadila kalhotky. Od té doby má kolem sebe auru sexsymbolu, která jí právem patří i ve 46 letech. Navíc je prý geniální (má IQ přes 130).

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 108