Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Linda Vojtová / foto: Korzo

Supermodelka: Český modeling je jen o bulváru

Jak se žije modelkám u nás a v zahraničí?

Světová topmodelka Linda Vojtová, která už několik let žije v New Yorku, přiletěla do Česka nafotit celosvětovou reklamní kampaň na vlasový šampon. V rámci svého volného času pokřtila i knihu docentu Janu Měšťákovi o estetické chirurgii.

Žádaná je jedinečnost
Sama se při té příležitosti Korzu svěřila, že plastickou operaci zatím nemá, do budoucna se jí ale nebrání: "Pokud bych v budoucnu potřebovala něco upravit, rozhodně bych se tomu nebránila a šla do toho."

Linda je v New Yorku uznávanou modelkou. Na mole se pohybuje od svých patnácti let a zatím se prý nesetkala s tím, že by ji někdo nutil do plastické operace.

"Svět modelingu je o unikátních tvářích. Buď se někomu líbíte nebo ne. Lidé obvykle nechtějí moc vylepšovat. Jen nemůžete být tuctová a musíte mít v sobě šmrnc," tvrdí.

magazin.cz

V zahraničí se maká
I přesto, že se pohybuje převážně v zahraničí, názor na Českou republiku, co se týče modelingu, má jasný.

"Oproti světovému se liší úplně ve všem. Je něco jiného dělat modelku tady a v zahraničí. Tam je modeling dřina. Holky kolikrát ani nespí, když mají jít přehlídku. V Čechách je to jen o bulváru a různých večírcích," tvrdí kráska, která už je opět doma v New Yorku u svého přítele, hudebníka Jamisona Ernesta.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 21