Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
SázafaFest / foto: Shutterstock

Rozdáváme lupeny na Sázavafest. Zdarma!

Využijte jedinečné nabídky!

Už tě napadlo, jak se odměníš za to „úmorné“ trávení času ve škole, které se pomalu, ale jistě bere ke konci? Někde ti dají zmrzku, jinde třeba lízátko. U nás dostaneš při koupi jednoho lupenu na Sázavafest 2010 druhý zdarma. To zní lépe, ne?

V době od 28. do 30. června spouštíme akci 1+1* ZDARMA na lupeny Sázavafest 2010. Při koupi jedné vstupenky, dostaneš druhou ZDARMA a na Sázavafest tak jdeš skoro za 500 Kč! Lupeny koupíš buď v ISIC Pointu (Letenská 118/1, 118 00 Praha 1) nebo přes náš chytropaličáckej web www.chytrepalice.cz. Jedinou podmínkou* je, abys měl v ruce platnou jednu z karet ISIC, ITIC nebo ALIVE.

Skvělá nabídka, která se neodmítá, nemyslíš? A to, že jsi s fyzikou na „štýru“, s češtinou jsi pořád na bitevním poli a matika ti leze krkem i ve spánku, na to můžeš zapomenout. S ISIC si vyčistíš hlavu na Sázavafestu s lupenem zdarma.

magazin.cz

Sázavafest oslavuje 10. narozeniny, a proto se chystá spousta zcela originálních vystoupení, hostů a narozeninových překvapení, která nikde jinde k vidění a slyšení nebudou. Během 10. ročníku vystoupí například zahraniční Papa Roach (USA), Chumbawamba (UK) nebo čeští Kryštof a Tata Bojs.

* Jeden lístek zdarma může získat pouze držitel platné karty ISIC/ALIVE/ITIC, a to k současně zakoupenému jednomu lístku na Sázavafest 2010 za plnou cenu vč. poplatků předprodejní sítě Ticketstream platnou v den konání akce. Na jednu platnou kartu ISIC/ALIVE/ITIC lze během akce získat pouze jeden lístek zdarma. V rámci této akce nelze na hrazenou vstupenku získat slevu pro držitele karet ISIC/ALIVE/ITIC. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami či akcemi organizátora festivalu, předprodejní sítě ani GTS ALIVE s.r.o.

  www.chytrepalice.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 10