Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Russell Brand v Kopačkách / foto: Bontonfilm

Russell Brand pašoval do letadla drogy v zadnici

Doby divokého mládí.

Herec Russell Brand se nerozpakuje říct na sebe opravdu cokoliv. Otevřeně hovoří o svém sexuálním apetitu či erotických dobrodružstvích a nedávno dokonce přiznal, že jednou propašoval drogy na palubu letadla. Měl je ukryty v zadnici.

Heroin v zadku
Známý komik a snoubenec zpěvačky Katy Perryové v rozhovoru pro magazín Now uvedl, že heroin sice pronesl na palubu letadla, ale nakonec ho z něj stejně vyvedli. Ne kvůli drogám, ztropil skandál, ještě než se stroj vznesl.

"Jednou mě vyhodili z letadla. Bylo to v Barceloně, když jsem měl zrovna v konečníku heroin. Tam je to nejlepší místo. Nemá smysl ho cpát do toaletní tašky. Měl jsem fakt štěstí, protože jsem zrovna začínal tropit povyk. Nakonec mě jen vyhodili," řekl Brand.

Hodný chlapec
Pětatřicetiletý herec, který od drog abstinuje už od roku 2002, dodal: "Závislost na drogách není zločin. Je to nemoc, a pokud budete nemocné lidi obviňovat ze zločinu, jen přispějete k ještě komplikovanější společnosti. Drogově závislí potřebují pomoc."

Brand nedávno prohlásil, že přestává střídat partnerky. V tom dosáhl pravého mistrovství, když si sám najímal "seznamovací agenty", kteří mu vodili dívky podle zadání.

Nicméně od chvíle, kdy se seznámil se svou nastávající Katy Perryovou, je prý "mužem jediné ženy".

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 11