Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Rozum nechápe: Šílené sexuální zákony!

Zákony o sexu jsou obvykle dost zvláštní.

Když se člověk prodírá sbírkou sexuálních zákonů shromážděných z celého světa, může si oprávněně klepat na čelo a říkat si, že Země se snad úplně zbláznila. Některé se dokonce ani nedají dodržet.

  1. Ve Washingtonu platí zákon, který zakazuje sex s pannou, a to za všech okolností, včetně svatební noci.
  2.  Muslimové nesmějí pohlédnout na genitálie mrtvoly. Platí to také pro zaměstnance pohřební služby. Nejdůležitější při pohřbu tak je zahalení genitálií.
  3.  Nařízení ve státě Wyoming občanům zakazuje sex v chladícím boxu na maso, který je umístěn v obchodě.
  4.  V Guamu můžete potkat muže, kteří cestují po území tohoto ostrova a kteří místním pannám za poplatek nabízejí odpanění. Ještě zvláštnější je, že se jim daří. Důvodem je guamský zákon, který pannám nepovoluje svatbu.
  5. Většina zemí na Středním východě uznává zásadu islámského práva: pakliže jste měli sex s ovcí, je smrtelným hříchem následně pojíst její maso.
  6. V americkém státě Nevada je zakázáno mít sex bez kondomu. Někdo si zřejmě ještě myslí, že děti nosí čáp…
  7.  V Nevadě si v sexuálních zákonech libují – další zakazuje úředníkům nosit penisový kostým.
  8.  Další americký stát Minnesota pro změnu zakazuje mužům milovat se s ženou, pokud je cítit po česneku, sardinkách či cibuli.
  9. Americký stát Jižní Dakota nařizuje hotelům ubytovávat hosty, kteří mají pokoj na jednu noc, na oddělených postelích. Zákon také zakazuje sex na zemi mezi postelemi.
  10.  Stát Utah pro změnu legislativně ošetřil pravděpodobnost, že by ženy souložily s muži při jízdě sanitkou. To je ženám zakázáno. Pakliže to poruší, mohou být obviněny a jejich jméno bude zveřejněno v lokálním tisku. Muži v takovém případě nic nehrozí.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 29