Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lady Gaga / foto: repro Youtube

Lady Gaga se dá vysvětit na kněze!

Aby mohla oddávat homosexuální páry...

Zpěvačka Lady Gaga má mnoho příznivců a přátel i mezi homosexuály. A právě kvůli nim se snaží stát se pastorkou, aby mohla uzavírat jejich sňatky přímo na pódiu.

Zdá se, že toho není moc, co by Lady Gaga nezvládla. Uzavírání sňatků je zatím poslední akcí, do které se chce pustit. Ve většině států USA totiž není až tak těžké získat k této činnosti povolení. A pastorem se člověk může stát, aniž by měl k jakékoliv církvi nějak úzký vztah.

Pastorkou po internetu
Lady Gaga se snaží získat licenci k provádění svatebních obřadů v Kalifornii, která zřejmě již během krátké doby povolí sňatky osob stejného pohlaví. Zpěvačka podle listu Metro již dříve vyjádřila nesouhlas s článkem 8, který zakazuje manželství homosexuálních párů.

Teď se zdá, že by se jí přání pomoci homosexuálním přátelům mohlo již brzy splnit. Prý již absolvovala internetový kurz a momentálně vyřizuje všechny dokumenty a formuláře nutné k tomu, aby své přátele mohla oddávat. Třeba přímo na koncertech.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 7