Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jamie Lee Curtisová / foto: sparkplugging.com

Jamie Lee Curtisová: Existuje konspirace plastických chirurgů

Jedna ze stálic Hollywoodu, Jamie Lee Curtisová, je přesvědčená, že filmový průmysl vyvíjí na herečky příliš velký tlak, aby šly pod skalpel a vypadaly stále mladé.

Hvězda hororových filmů Halloween věří, že v Hollywoodu existuje skoro "konspirace", která nutí starší herečky, aby si dávaly provést různé omlazovací operace.

"Všichni tvrdí, že pokud chcete dostat roli, musíte si barvit vlasy a chodit alespoň na kolagenové injekce. Je to úplná konspirace plastických chirurgů, totální katastrofa. Ze všech stran se nás snaží přesvědčit, že pokud chceme dále pracovat, musíme jít pod nůž. Ale přitom někteří lidé začínají vypadat jako příšery. Je neuvěřitelné, co si někteří herci a herečky dávají se svými obličeji dělat," říká diva.

Raději skončit
Dcera herce Tonyho Curtise podle serveru FemaleFirst tvrdí, že na kosmetickou operaci nikdy nepůjde a za pár let s herectvím skončí, protože věk si stejně vybere svou daň.

"Odstrašujícím příkladem jsou pro mě lidé, kteří se objeví na plátně a vy slyšíte skoro hlasité zděšení, jak si obecenstvo říká: `Pane Bože, ti vypadají hrozně`. Nebo jsou tu kolegové a kolegyně, kteří se dali od chirurgů v podstatě znetvořit. Je jen jedna Meryl Streepová a jedna Sigourney Weaverová, ale mohla bych vám vyjmenovat třicet dalších hereček v jejich věkové skupině, které si už dnes nezahrají," dodává stále skvěle vypadající padesátnice.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 3