Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Václav Noid Bárta / foto: Korzo

Noid Bárta: Měním image, budu za slušňáka

Zpěvák a skladatel Vašek Noid Bárta se mění před očima. Z drsného rockera se převtělil v dokonalé „neviňátko“ a podle jeho kolegů mu změna image jde k duhu.

„Je mi už třicet, a tak bylo na čase, abych nabyl na serióznosti. Prvním krokem bylo, že jsem si nechal narůst vlasy a vykouzlil na hlavě slušivý účes,“ vysvětlil Vašek Korzu.

Přiznal také, že se pozvolna stává usedlejším seladonem. „Moje práce si to vyžaduje. Doby nevycválanosti jsou pryč a měním se na slušňáka,“ uvedl zpěvák s trochou nadsázky.

Může za to nová láska?
Nad dotazem, zda za jeho proměnou není nová láska, Česká Miss 2008 Eliška Bučková, se jen na chvilku zamyslel. „Všechno souvisí se vším a určitě i ona je významným důvodem,“ zafilozofoval Vašek.

S novou partnerkou jsou teprve měsíc, ale podle zpěváka je to láska jako trám. „Prožili jsme spolu báječnou dovolenou v Egyptě a teď náš vztah neustále dolaďujeme. Jsem strašně šťastný a doufám, že Eliška to cítí stejně,“ svěřil se Noid.

K rodičům zatím ne
Otázku, zda je pravda, že rodiče Bučkové lásce nepřejí a děsí se vztahu s ním, vzal s úsměvem.

„Kdepak, někdo potřeboval napsat nějaký blábol a udělat se zajímavým. Seznámení s rodinou partnerky není otázka dne. Samozřejmě o tom přemýšlíme, ale náš vztah je na počátku. A tohle si necháváme až na pozdější dobu,“ dodal Vašek Noid Bárta.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 5