Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sámer Issa a Pavla Dubná / foto: Korzo

Sámer Issa zbabral vztah s Dubnou

Teď má poradkyni na vztahy.

Zpěvák Sámer Issa (26) se už delší dobu „plácá“ v citových problémech. Slečny, paní a dívky od něj odcházejí, nebo je nechává zmizet sám. Dlouhodobý perspektivní vztah se mu ale vyhýbá.

Nedávno se po dvou letech rozešel s přítelkyní Pavlou Dubnou a stále je z ukončeného partnerství pořádně vykolejený. Ač se snaží nenechat na sobě nic znát, jak přiznává, občas se mu po bývalé přítelkyni pořádně zastýská.

magazin.cz

Po jeho boku se sice objevuje nová tvář, ovšem srdcem je Sámer stále u Pavly. „Je to tak a myslím si, že ještě hodně dlouho ji ze života nebudu moci vymazat. A možná ani nechci,“ nechal se slyšet.

Přijdou-li na něj „slabší“ chvilky, má se na koho obrátit. Oporu a povzbuzení našel u herečky Jitky Asterové. Ta mu dělá nejen vrbu, ale i poradkyni. Dáma a renomovaná odbornice v sexu je prý Issovi nablízku vždy, když ji potřebuje.

„Známe se už nějaký čas a Jitka je opravdu výborná kamarádka. Nemusím si před ní na nic hrát a zcela otevřeně se jí mohu svěřit se všemi problémy. Vždycky mne vyslechne a snaží se mi pomoci. A toho si strašně moc cením,“ prozradil Sámer Korzu.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 17