Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Skryté zárubně a bezfalcové dveře nahrávají minimalismu v interiérech

Interiérovému designu ještě stále vládne minimalismus a podle toho vypadají také doplňky do domácnosti.

Chcete opravdu poctivě vybavit svou domácnost? Známe super řešení

Sestavujete nebo rekonstruujete zrovna svůj domov? Pak určitě řešíte desítky všemožných detailů – od podlah, dveří až po nábytek. Nevíte si rady, jaké vybavení je pro vás to pravé? Pak zajisté oceníte náš tip. Jaký?

Proč investovat do fénu Dyson? Důvodů je hned několik

Dyson Supersonic je bezesporu jedním z nejslavnějších vysoušečů vlasů na světě. Sice se nejedná o zrovna levný produkt, nicméně kvalita je tak výjimečná, že ho i spousta profesionálů považuje za nejlepší produkt na trhu.

Moderní muži nosí moderní obleky: Jaké jsou letošní trendy?

Není oblek jako oblek, a i v oblasti pánské konfekce jsou jasně patrné trendy, které určují styl, materiály i barvy obleků. Obnovte svůj šatník podle nejnovějších módních směrů nebo zainvestujte do obleku na míru.

Peptidy v kosmetice: Doplní, co pokožka potřebuje, a jsou cestou k pleti bez vrásek

Chcete mladistvou pleť? Potřebujete zpevnit pokožku? Zaměřte se na peptidy. O co se jedná? S čím vším pomohou a jaké umí zázraky s naší pletí?

Jak si ovlivnit náladu výběrem barvy oblečení

Barva oblečení může mít vliv na to, jak se cítíte. Některé barvy nás dokážou povzbudit, jiné zklidnit nebo zvýšit naši sebedůvěru. Jak si vybrat barvu oblečení podle toho, jak se chceme cítit a jak chceme působit?

Jakou dlažbu vybrat na zahradu u rodinného domu

V prostředí zahrady se většinou střídá travní plocha s dlážděnou. Dlažba může být například pod pergolou nebo na terase, na chodníku i příjezdové cestě.

Výhody ekologického jednorázového nádobí

Jednorázové nádobí si člověk často spojuje s rychlým občerstvením. Pravdou však je, že mít doma po ruce tento typ nádobí má nespočet výhod. Využijete ho jak při různých oslavách, letních grilovacích party, tak při cestování.

Antistresové pokojové rostliny vám doma mohou zlepšit náladu i spánek

Víte, že vaše pokojové rostliny mohou mít nejen funkci estetickou, ale také antistresovou? Pokud hledáte způsob, jak si zlepšit náladu, můžete do svého interiéru zkusit přidat některé antistresové pokojové rostliny.

Tyto zkrášlovací a relaxační procedury podstoupí jen málokdo. Zkusily byste je?

Rituály, které mají pomoci tělu relaxovat nebo ho nějakým způsobem vylepšit, lidé podstupují odnepaměti. Některé z nich jsou ovšem natolik bizarní, že je podstupují jen ti nejodvážnější.

Novější články Starší články Starší články