Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Lepší než trenky a parfém. Vyberte mu dárek, za který vás bude zbožňovat

Vzduchovku byste pravděpodobně našli po dědovi na půdě. Dnes znovu zažívá renesanci. Není se čemu divit. Současné kousky jsou kvalitní, levné a volně prodejné od osmnácti.

Kvalitní přírodní kosmetika za rozumnou cenu? To je Dr. Hauschka!

Chemické ingredience obsažené v některých přípravcích dostupných na českém trhu mohou na pleti napáchat pěknou paseku. Jak ale poznáme kosmetiku, která nám pomůže a neublíží?

Vytvořte si doma pravou vánoční atmosféru

Vánoce jsou jedním z největších svátků v roce. Každý z nás je vnímá jinak, někdo je nervózní ze všeho toho předvánočního shonu – úklidu, nakupování a jiných, pro něj nepříjemných „povinností“, někdo si tento svátek skv

O betonový plot se nemusíte starat, a to je jeho přední výhoda

Ve světě bydlení se beton využívá stále častěji, a to nejen v exteriéru, ale i interiéru.

Malování obrazu podle fotografie nebylo nikdy snadnější. Zkuste malování podle čísel

Taky patříte mezi ty, kterým nikdy moc výtvarná výchova ve škole nešla? Hold, někdo se s talentem kreativity nenarodil.

Zázrak jménem opunciový olej

Opunciový olej je nejvzácnějším a nejdražším olejem na světě. Je to doslova kosmetický poklad a zná ho a miluje většina žen, které se již potýkají se známkami stárnutí.

Materiály používané při výrobě matrací. Které jsou nejlepší?

Na matraci se hlavně leží, spí nebo jen odpočívá. Člověk by ale měl klást důraz na její materiál, a to hlavně z hlediska zdraví. To má člověk jen jedno.

Vyrobte si doma vlastní mýdlo

Rádi byste připravili pro rodinu originální dárky a zároveň si užili s dětmi trochu kreativního tvoření? Pusťte se do výroby domácího mýdla, která není vůbec složitá.

Nevšední rostliny, které mohou zdobit vaše okenní parapety na podzim

S odchodem teplých letních dnů většina pěstitelů začala smutnit. Okenní parapety najednou zejí prázdnotou. To však nemusí trvat až do jara. Podzim velmi dobře snáší několik nevšedních rostlin.

On-line kasina zažívají boom. Jak ale vybrat to správné?

Zavřeli vám váš oblíbený podnik, nebo jste ve světě hazardu nováčkem? Vyzkoušejte štěstí z pohodlí svého domova v kasinu on-line.

Novější články Starší články Starší články