Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Co si obléknout, když potřebujeme zakrýt naše nedokonalosti?

Zejména ženy na sobě vidí řadu nedokonalostí, za které se nemusí stydět, přesto jim velkou měrou snižují sebevědomí. Pomocnou ruku podává oblečení, které je může hezky schovat, pokud se tedy zvolí ty správné kousky.

Vychutnejte si lahodné nápoje díky snadné přípravě v kávovaru JURA

Dávno pryč jsou doby, kdy se Češi spokojili s přípravou kávy tak, že si uvařili vodu v konvici a poté s ní zalili mletou kávu. Aktuálně jsou velmi populární zejména švýcarské kávovary JURA.

Přejděte na jednorázové elektronické cigarety

V našich končinách není kouření tolik populární jako v jižní Evropě, kde se jedná doslova o módu. Jednorázové elektronické cigarety však však i u nás lákají na mnoho aspektů.

Tetování se skrytým významem – odhalte jeho tajemství

Přemýšlíte nad tetováním? Pokud chcete tetování na větší ploše vašeho těla, zkuste tetování, co má skrytý význam. S myšlenkou jenž tetování nese, se lze ztotožnit.

Rekonstrukce bytu nemusí být vůbec složitá

Vlastníte starší byt, který byste chtěli proměnit v moderní bydlení, avšak na rekonstrukci si netroufáte? Nevěste hlavu, v dnešním článku vám ukážeme, že rekonstrukce nemovitosti není žádná věda.

Nové bydlení: Je lepší koupit byt, nebo jít do pronájmu?

Pořízení nového bytu je pro mnoho mladých lidí velmi obtížné. Ceny nemovitostí neustále rostou a možnost získání hypotéky není vždy tak jednoduchou záležitostí, jak by se mohlo zdát.

Teniskám ještě neodzvonilo, podzim bude teplý: Vsaďte na zajímavé modely

Léto už je sice dávno pryč, nicméně i podzimní dny mohou vykouzlit spousty sluníčka. Vy si můžete užívat jeho hřejivých paprsků a samotnému teplému počasí elegantně přizpůsobit také svůj outfit.

Kůže frčí! Nebojte se barev ani během podzimu

I když nad mnohými trendy hlava stojí, jsou takové, které vítáme s otevřenou náručí. Jsou totiž stylové, vkusné a nebojíme se je nosit. Přesně tím jsou kožené modely různých barev, které ovládnou letošní podzim.

Oblek nosí nejen pánové. Je to symbol ženské nezávislosti, tvrdí stylisté

Je mylné se domnívat, že obleky jsou ryze pánskou záležitostí. Sluší i ženám a podle módních stylistů jsou jakýmsi symbolem jejich nezávislosti.

Podzim ve znamení květin. Jaké šaty vybrat do šatníku?

Léto nám sice dalo své sbohem, ovšem to neznamená, že bychom se třeba takových šatů měly vzdávat. Ještě nepatří hluboko do skříní, zejména ne ty květinové. Podle stylistů se bude jednat o trend konce roku, tak si je nechte po ruce.

Novější články Starší články Starší články