Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Vyznáte se v odšťavňovačích? Jak se liší a který je vhodný pro vás?

Blíží se sezóna čerstvého ovoce a zeleniny a vy milujete fresh drinky. Nyní tedy vyvstává otázka, který odšťavňovač pro vaši spokojenost pořídit, pokud si budete nápoje připravovat sami doma.

Bezpečí a pohodlí ve vašem voze. Systémy, které znají řešení

Přestože jsou dnes ve vozidlech běžné zabezpečovací systémy přímo od výrobců, tak je možno využít také sofistikovanějších řešení. Ta vám mohou výrazně zlepšit usínání s autem zaparkovaným před bytovým domem.

Zabouchnuté dveře od bytu či auta? Neztrácejte hlavu

Ztratili jste klíče od bytu či domu a nyní se obáváte, že vám všímavý zloděj může způsobit nejedno nepříjemné překvapení? Máte roztržité dítko, které už zase někam ledabyle pohodilo batoh s klíčemi?

Radost, smích, zábavu i dobrodružství nejen pro děti přiváží Partysaurus!

Jak zorganizovat fantastickou narozeninovou oslavu, připravit firemní večírek nebo naplánovat dětský den plný úžasných atrakcí?

Den dětí se blíží. Máte doma malého knihomola?

1. června se slaví Mezinárodní den dětí. A vaše ratolesti si tak jistě zaslouží nějaký dáreček. Co třeba knihu? Podporujte vaše dítka v tomto ušlechtilém koníčku nebo jej v nich zkuste probudit.

Jak na levnou, ale současně moderní koupelnu? Víme, po jakých produktech sáhnout

Těšíte se na novou koupelnu? Radost nám často zkazí rozpočet. A to obvykle ani nemyslíme na všechny náležitosti, které by moderní koupelna měla mít. Nezapomněli jste třeba v rozpočtu na koupelnový radiátor?

Finance českého Donalda Trumpa jsou také v hledáčku

Donald Trump není nejbohatším lídrem na světě. V březnu ho navštívil jeho protějšek z České republiky, který je také v hledáčku policejních orgánů.

Jak přišli Angličané na svůj legendární „čaj o páté“?

V souvislosti s největší evropskou ostrovní zemí se nám v současnosti vybaví nejspíše Brexit a jeho neustálé řešení z mnoha úhlů pohledu. Angličané dali světu ale mnohem více.

Masivní jídelní stůl vás neomrzí, na rozdíl od jiných!

Jídelní stůl je jistě jedním z nejdůležitějších druhů nábytku. Je místem setkávání rodiny a přátel, těch nejbližších.

České matky nadávající na příspěvky od státu. Jsou na tom opravdu tak špatně?

Proč si rodiče malých dětí neustále stěžují, když mají v porovnání s ostatními státy nejdelší rodičovskou dovolenou v rámci EU a také jedny z nejvyšších příspěvků od státu?

Novější články Starší články Starší články