Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Jak hledat byt, abyste neztráceli drahocenný čas?

Chystáte se na koupi či pronájem nového bytu a nevíte, jak na to? Situace na trhu s nemovitostmi se poměrně dynamicky vyvíjí, takže je neustále zapotřebí sledovat, jaké jsou vaše aktuální možnosti.

Sháníte byt v Praze? Ať již ke koupi či pronájmu? Tak zbystřete!

Máme pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Špatnou zprávou je, že byty v centru Prahy jsou vyšponované k maximu. Zprávou dobrou je, že jsou k mání i byty za vcelku rozumné ceny. Musíte ovšem vědět, kde nakupovat.

Jak vybrat přírodní kámen pro vaši kuchyň

Projekty z přírodního kamene jsou vždy lákavé, okouzlující a působí luxusně. Kuchyňský ostrůvek nebo kuchyňská deska z přírodního kamene se stávají srdcem celého bydlení a je radost se na ně dívat.

Jak si doma zlepšit angličtinu?

Nejste právě fanouškem skupinové výuky a raději byste si angličtinu zlepšili pomocí pár zábavných triků z pohodlí vašeho domova? Pojďte na to a využijte tipy učitelů angličtiny! Už se těšíte? Tuto hodinu angličtiny si vychutnáte!

Kastrace u koček? Jaká jsou její rizika a výhody, když máte doma kočku a nechcete koťata?

Jestliže jste šťastnými chovateli kočičky, s níž nemáte chovatelské ambice, měli byste včas zajistit, aby vám domů nepřivedla nechtěná koťátka.

Rychle pryč od vysavačů energie...

Jdete na návštěvu k matce či tchýni, na schůzku s kamarádkou či kolegyní a vrátíte se absolutně vyčerpaní, vysátí, s bolavým žaludkem? Právě jste totiž trávili čas s energetickým upírem.

Nenechte se svazovat zbytečným strachem

Strach je přirozená součást života, je to emoce vznikající jako přirozená reakce na nebezpečí. Rozbuší se vám srdce, zpotíte se, zblednete, zvýší se vám krevní tlak. Je to běžná reakce a známe ji všichni.

Milujete svůj ranní šálek kávy? Vyvarujte se pití té nekvalitní.

Káva patří k našim tradičním povzbuzujícím nápojům a prakticky je pro řadu z nás nemyslitelné si ráno či v průběhu dne alespoň jeden šálek nevychutnat.

Češi jsou národem houbařů. Žádná jiná země si z tohoto koníčku nevybudovala takovou vášeň.

„Rostou!!!“ ozývá se vždy v září ze všech lesů, co jich naše malá zemička má a na každé lesní cestě parkuje tolik aut, že díky nim není možno do lesa ani projít.

Chrániče matrací jsou skvělými pomocníky

Aneb nejen kvalitní matrace je potřeba k dobrému spánku…

Novější články Starší články Starší články