Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Trendem je být v pohybu: Podívejte se na novinky v e50style pro jaro/léto

Hýbejte se. Nenechte se zastavit zavřenými posilovnami a sportovišti. Hoďte na sebe novinky z nových sportovních kolekcí pro jaro a léto a prostě vyběhněte, vyjeďte na kole, nebo si pouze vyjděte na čerstvý vzduch.

Bezpečné sportování aneb Proč rozlišovat sportovní obuv

Máte jedny, případně dvoje sportovní boty, které nosíte stále dokola? Ať už jdete běhat, zajezdit si na koloběžce nebo cvičit do fitness centra? Pak děláte velkou chybu.

Plastové bazény: Jaké mají výhody zapuštěné modely?

Pokud uvažujete o pořízení zahradního bazénu, v němž byste se mohli koupat během léta, případně i mimo hlavní koupací sezonu, je jedním z možných řešení výstavba plastového bazénu.

Látky jako oslava jara – vyberte si z novinek a „oblečte“ nejen sebe

Nových látek pro novou sezónu jara a léta 2021 se opět objevilo přehršle. Krásné látky jsou fascinující, tak si stačí najít kousek času a pustit se do šití.

Jak vybrat tu správnou obálku

Už se vám stalo, že jste přemýšleli, jaká obálka se nejlépe hodí pro psaní, které se zrovna nyní chystáte poslat? Ztrácíte se v tom, kolik druhů obálek existuje a co všechna jejich označení znamenají?

Nejoblíbenější hračky, které porostou s vaším dítětem

Každý rodič to zná. Děti rostou a vyvíjejí se nevídanou rychlostí. Než se nadějete je dítě o pár centimetrů větší a na hračky má během chvíle úplně jiné nároky, než tomu bylo pár dní zpět.

Řasokoule jako nevšední domácí mazlíček

Chcete si domů pořídit mazlíčka, ale nemáte příliš mnoho volného času na to, abyste se o něj starali? A zároveň prahnete po nové pokojové rostlině, která by zútulnila interiér? V obou případech sáhněte po řasokouli!

Osvětlení koupelny má svá pravidla – od centrálního svítidla až po zrcadlo

Chcete se ve své koupelně cítit opravdu pohodlně? Nemáte rádi tmavé a ponuré prostory? Vyřešte obojí zároveň volbou vhodných svítidel. Pomůžeme vám s jejich výběrem – od vhodných modelů až po jejich umístění.

Květiny pro drahou polovičku vybírejte podle znamení zvěrokruhu

Blíží se narozeniny nebo svátek vaší drahé polovičky, tchyně nebo maminky? Je zapotřebí objednat pugét, který vykouzlí úsměv na tváři! S výběrem těch nejlepších květin pomůže znamení zvěrokruhu.

Jak vybrat vhodný dalekohled?

Dalekohled se používá stovky let, a to nejen pro práci. Jestliže si chcete pořídit tuto praktickou pomůcku i vy, neměli byste sáhnout hned po prvním dalekohledu, na který narazíte.

Novější články Starší články Starší články