Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Jak vybrat herní notebook

Dnes se podíváme na to, jak vybrat herní notebook, když výpočetní technice moc nerozumíte.

Vesnice versus město: kde se lidem lépe bydlí?

Jedni mají klid a čerstvý vzduch, jiní mají kousek od domu lékárnu otevřenou i o víkendu. Češi se rádi poměřují, a to třeba i v tom, jestli je lepší bydlet na vesnici nebo ve městě. V dnešní době se ale dřív tak markantní rozdíl

Jarní úklid bez nervů a za polovinu času!

Jarní úklid, povinnost, na kterou se snad žádná hospodyňka netěší. Když se na něj ale dobře připravíte, všechno si pečlivě naplánujete a najdete si správné pomocníky, dá se zvládnout.

Kočičí kavárny – nahlédnutí do života jiného tvora

Kočičí kavárna je místo, kde se setkávají dva odlišné světy. Někdo tam zajde ze zvědavosti, někdo záměrně. Kočky totiž neomylně poznají, že vás něco trápí.

Představení rychlovarné konvice SMEG KLF04, která vás nadchne

Jestliže si potrpíte na detaily a svou kuchyň si vybavujete tak, aby každý kousek v ní byl originálem, máme pro vás jeden tip. Rychlovarná konvice SMEG KLF04 je bezpochyby originální, a ještě má spoustu chytrých vychytávek.

I pes může trpět depresí

Nenapadlo by vás, že i váš chlupatý mazlíček může upadnout do deprese? Bohužel, je tomu tak.

Bez sluchátek na uších si někteří z nás již nedokážou představit práci a dokonalé soustředění

Máte raději sluchátka s mostem přes hlavu nebo preferujete diskrétní pecky do uší? Záleží, co je komu příjemnější. Hudba každopádně někdy uklidňuje i naše domácí mazlíčky.

Homo Headphones aneb vajgly v uších

Ještě před pár lety jsme se shovívavě usmívali při pohledu na lidi nezúčastněně brázdící ulice s nepřítomným pohledem se sluchátky na uších. Dnes každý, kdo nemá v MHD nebo na ulici sluchátka, vypadá přinejmenším divně.

Brněnská zoo vzkvétá. Návštěvnost láme rekordy, možná i díky Hantecu.

Podruhé v řadě překonala brněnská zoo rekord v návštěvnosti. Za loňský rok přivítala celkem 331 298 lidí, což je nejvíce od roku 1997, kdy začala vést podrobné a přesné statistiky. Co vše stojí za tímto úspěchem?

Unikátní stoly na zakázku se hodí do jídelny, obýváku i kanceláře

Zařizování bytu, domu i kanceláře může být nejen povinností, ale i příjemnou a tvůrčí zábavou. Máme při něm totiž prostor popustit uzdu své fantazii i výtvarným schopnostem. Jen bychom měli vybrat ty pravé dodavatele nábytku a ost

Novější články Starší články Starší články