Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Výběr hodinek je náročný: Tyto 3 tipy vám pomohou

Sháníte nějaké zajímavé hodinky? Pak máte určitě hlavu v dlaních, protože na trhu se setkáme s neskutečným množstvím nejrůznějších modelů.

Florbal aneb začátky populárního sportu

Existuje velké množství sportovních odvětví, která si našla své podporovatele, ale jen jeden mladinký sport se v posledních letech dostal do popředí zájmu mnoha mladých lidí.

Nákup pánských hodinek: Podle těchto charakteristik vyberete správně

Krásné hodinky sluší každému. Jsou lidé, kteří je nenosí vůbec a dívají se pouze na mobilní telefon. V mnohých zaměstnáních jsou ale hodinky samozřejmostí.

Jak vybrat efektivně správný parfém

Většina z nás by bez parfému do společnosti v žádném případě nevyrazila. A není se vůbec čemu divit, vždyť krásná vůně bezesporu přitáhne pozornost každého.

Péče o nehty: Co by vám nemělo doma chybět?

Krásné a maximálně upravené ruce jsou snem každé ženy. Nemusí se ale nutně jednat pouze o nereálnou záležitost.

Jak vybrat správné náušnice? Řiďte se tvarem obličeje

Uvažujete o pořízení nových náušnic? Jasně. Proč také ne? Jsou to právě náušnice, které dokážou dát obličeji ještě další rozměr. Sehnat se aktuálně dá spousta variací, které mohou vypadat perfektně.

Kýtodieta – dietní hit letošního léta

Léto je čas, kdy všichni obdivujeme, porovnáváme a posuzujeme tvar své i cizích postav. Proto zvláště pro muže přinášíme skvělý návod, jak ze sebe udělat přes léto pořádného chlapáka.

Styl městské džungle jako současný trend moderních domácností

Milovníci zelených rostlin jistě zajásají při zjištění, že jejich koníček se stává současným moderním trendem jak jednotlivých domácností, tak rozlehlých venkovních ploch.

Pokojové rostliny v tmavých koutech pokojů zútulní i bydlení bez slunce

Toužíte po útulném domově, ve kterém se budete cítit příjemně a dobře? Kouzlo tkví v pokojových rostlinách, do kterých můžete investovat i v případě, že vám do bytu nejde příliš světla a sluníčka.

Svět modelingu ovládly ženy, jejichž vzhled odporuje původním ideálům krásy

Dokonalé křivky, míry 90-60-90, alabastrová pleť – jak nejnovější trendy ukazují, doposud upřednostňované stereotypní požadavky na světové topmodelky ustupují do pozadí.

Novější články Starší články Starší články