Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Jak být chic? 9 kousků, které podle Francouzek potřebuje každá v šatníku

Která by nechtěla být chic jako rodilá Francouzka? Také patříte mezi obdivovatelky šarmu Francouzek? Ano, ony to s módou prostě umí. Prozradíme vám, jaké jsou jejich triky aneb 9 must have kousků, díky kterým budete šarmantní i vy.

Suchý šampon: SOS pomoc vs. vliv na kvalitu vlasů

Jak vytvořit z vlasů bohatší hřívu, aniž byste měla čas si umýt hlavu? Potřebujete dodat vlasům objem a máte minimum času?

Jak vyčistit bílé tenisky? Vyzkoušejte tyto triky

Nové bílé tenisky jsou skutečně krásné. Po pár týdnech nošení ale většinou svůj dokonalý zářivý vzhled ztratí. Jak kožené či plátěné tenisky vyčistit tak, aby opět vypadaly jako nové? Vyzkoušet můžete tyto rady.

Světlejší obočí a metalické barvy. Jaké jsou aktuální trendy v líčení?

Každý rok přicházejí světoví vizážisté s novými trendy v líčení. Pokud vás také zajímá, s jakým typem líčení letos rozhodně nešlápnete vedle, nechejte se inspirovat těmito aktuálními doporučeními.

Dry brushing účinně zatočí s celulitidou: Kdy a jak často provádět očistný rituál

Bojujete s celulitidou? Chcete mít krásně hebkou pokožku? Pak rozhodně zkuste dry brushing.

Jak správně vybrat plavky, aby lichotily vaší postavě?

Tápete nad tím, který střih plavek prokáže vaší postavě tu nejlepší službu? Aktuálně je na trhu opravdu velké množství střihů a vybírat plavky jen podle barvy se vám vždy nemusí vyplatit. Jak tedy na to?

Nové oblečení? To chce vyprat! Proč?

Koupili jste si nové oblečení? Možná ve vás dřímá velké natěšení na chvíli, kdy si ho konečně obléknete a ukážete se v něm světu. Tak nějak nám umí zvednout sebevědomí. Jenže nutkání nejdříve zkroťte a oblečení vyperte. P

I z podkrovního prostoru můžete vytěžit maximum. Jaké jsou vaše možnosti?

Zpravidla máme tendenci využívat podkrovní prostor jako půdu. Ukládáme zde věci, které nám jinde překáží. Jenže podkrovní prostory můžete využívat i jinak. Díky své zkosené části jsou velmi útulné a taky hezky vzdušné.

Hlemýždí sliz v kosmetice? Dokáže zázraky!

Vzbuzuje ve vás jen samotné pomyšlení na použití šnečí kosmetiky spíše odpor? Budete mile překvapeni. Z čeho se vyrábí a čím je nepřekonatelná?

Každá sebevědomá žena je krásná

Čím to je, že některé ženy působí sebejistě a ovládají se? I když se to může zdát jako záhada, některé to mají zkrátka vrozené, ovšem existují i návyky, které si sebevědomé ženy osvojují.

Novější články Starší články Starší články