Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Cukrářské potřeby, aneb co nesmí chybět žádné hospodyňce

Baví vás péct různé dezerty a dortíky pro své blízké? Pokud odpovídáte kladně, je tento článek jako přímo stvořený pro vás. Pojďme se nyní společně podívat na to, co nesmí doma chybět žádné hospodyňce.

Trendy v bydlení: kruh se uzavírá

To, že se střídá styl oblečení podle módních trendů, už nikoho nepřekvapí. Své trendy má však i bydlení a design interiéru, které podtrhují preference a představy jednotlivých generací.

Moderní kuchyně a jídelny jsou společenským prostorem

Možná vás trochu zmátl nadpis, ale věříme, že nikoliv. Kuchyně a jídelna je totiž skutečně společenský prostor, kde trávíme mnoho času v rodinném kruhu.

Kde se vzal celosvětový fenomén zvaný smažené hranolky

Asi neexistuje člověk, který by neochutnal tuto smaženou, bramborovou pochutinu. Víte však, kde se hranolky objevily poprvé? Amerika to není...

Anekke kabelky a batohy pro mladé slečny i hravé dámy

Co na Vánoce darovat ženě? Pokud letos nechcete kupovat zase kosmetiku jako obvykle, zabodujte kabelkou či batohem. Tím většinu žen totiž také nezklamete. Obzvlášť když vyberete nějaký originální kousek.

Vana je součástí každé správné koupelny. Patří do koupelny ale také toaleta?

Pokud máte rádi dlouhé horké koupele, určitě nesmí ve vaší koupelně chybět možnost ulehnout do vany.

Hrajete golf? A víte, kde se vzal?

Každý sport má svou historii, některý opravdu dlouhou a jiný je téměř nový, přesto velmi oblíbený. Golf známe již téměř šest století a jeho oblíbenost se stále zvyšuje. Jaká byla jeho cesta?

Nechte si udělat závěsy a záclony na míru

Závěsy a záclony představují tvář vašeho domova. Jakmile vejdete do místnosti, váš pohled zamíří právě na ně.

Aby z vás byl myslivec se vším všudy!

Baví vás lov a myslivost? Jste v lese jako doma? Pak jste na správné adrese. Poradíme vám, kde z vás udělají myslivce se vším všudy!

Kdy potřebujete apostilu a jak ji zařídit?

Hledáte práci v cizině a potřebujete ověřit diplom? Žádají po vás v cizí zemi ověřený rodný či oddací list? To jsou jen dva příklady z mnoha, kdy budete potřebovat apolistilizaci dokumentu.

Novější články Starší články Starší články