A to nejen kvůli jeho ladným křivkám a přetékání funkcemi, nýbrž i neočekávanému opuštění operačního systému Symbian v chytrých telefonech této firmy.
Windows Mobile je lepší
Novinka je hodně silná v kramflecích a několik let staré stolní počítače by jí mohly závidět. Disponuje totiž procesorem s frekvencí 528 MHz a operační pamětí 128 MB RAM. Interní paměť vyrostla na velkorysých 400 MB, které na základní operace bohatě stačí. Komu by to přesto bylo málo, může sáhnout po paměťovém rozšíření v podobě microSD karet s kapacitou až 8 GB.
Vše, na co si vzpomente
Telefon podporuje všechna možná datová rozhraní, ať už to je GPRS, EDGE, UMTS nebo 3G. Samozřejmě nesmí chybět ani bluetooth a WiFi.
Poměrně netradiční je ve třídě komunikátorů integrovaný fotoaparát s velmi solidními 3,2 megapixely. Užijete si také funkcí pro videohovory i pro přehrávání videa v DVD kvalitě.
Jak se zdá, hodlá Sony Ericsson s Xperia X1 hodně zatopit konkurentům a opět se přiblížit představám zákazníků o dokonalosti.
Co na to říkáte vy?
Nemáš ještě účet? Zaregistruj se! | Nepamatuješ si heslo?
Počet příspěvků v diskusi: 171