Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

OnLive – herní stroj, který nikdy nezestárne

Geniálně jednoduchý koncept, který ztělesňuje budoucnost hraní.

Koncept herní konzole OnLive - vytvořen bývalým zaměstnancem společnosti Atari, Stevem Perlmanem, a Mikem McGarveym, který má za sebou například práci ve vývojářském studiu Eidos – je geniálně jednoduchý a mohl by ztělesňovat budoucnost hraní jako takovou.

Jde o to, že si zakoupíte poměrně levnou (levnější než Nintendo Wii) malinkatou krabičku, herní konzoli, která sama o sobě neobsahuje žádný výkonný hardware, ale funguje na podobném principu jako set-top box tím, že zprostředkovává streamování her prostřednictvím internetu.

magazin.cz

Výhodou je, že vám nikdy nezestárne a můžete jejím prostřednictvím hrát všechny podporované tituly. Jediným požadavkem je připojení k internetu. A právě zde je největší zakopaný pes, neboť žádný hráč nechce čekat věčnost, než se načte jeho hra – přece jen jsou doby Commodore 64 či Didaktiku již za námi. Kdy, a zda vůbec, se OnLive někdy dočkáme, je otázkou. Podle tvůrců však bude koncept uveden ještě letos a nejprve jej prý okusí ve Spojených státech.

Létáte? Pak zbystřete!
Na trhu se objevila další z desítek klubových karet, karta Star Letuška Club. Co je zač? Při pohledu na ceny držící se daleko pod hranicí nejlevnějších letenek si normální člověk zaťuká na čelo: Pravděpodobně dobrý marketingový tah letecké společnosti. Vydali jsem se tedy hledat pravdu. A světe, div se … Za přijatelných 95 korun měsíčně slibuje svému držiteli nadstandardní zacházení, neuvěřitelné ceny letenek (např. Dillí - Indie, přes Curych v business class s použitím salonků za 13 000 Kč), volný vstup do letištních salonků, cestovní pojištění zdarma, přednostní odbavení u vybraných leteckých společností apod. Jestli hodně létáte, určitě se vám tato investice vyplatí. Jinak ji lze používat i jako klasickou kreditní kartu, ale úroky jsou stejně krvavé jako u všech ostatních… je to na vás.

Menu od O2 je již téměř pro každého
Každý z nás je jedinečný, každému se líbí něco jiného a každý také potřebuje něco jiného. U O2 proto připravili nové menu služeb pro domácnost, díky němuž si zájemci mohou namíchat výhodný balíček služeb přesně podle vlastního vkusu. Základem celého menu je vysokorychlostní O2 Internet, případně O2 TV nebo O2 Volání. Ty jsou pak zdarma doplněny o další služby. K internetu tak přibalí digitální televizi. K televizi zas zákazníci dostanou volání mezi dvěma mobilními čísly O2 zcela zdarma. K oběma pak navíc připočtěte měsíční slevu 100 Kč na mobilní tarify O2 Neon. Další služby lze pak přidat za zvýhodněné ceny.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 5