Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: PokerStars.cz

Zpestřete si duben turnaji na PokerStars

Ne, ani v dubnu nehodlá největší internetová herna pokeru na světě PokerStars ubrat na své štědrosti a mezi uživatele Líbímseti opět rozdá na tisíc dolarů!

Neuvěřitelný osmý měsíc v řadě můžete díky exkluzivní spolupráci Líbimseti a pokerové herny PokerStars.com hrát týden co týden o pěkný balík peněz!

Každý den totiž i ve vašem klientu PokerStars probíhají kvalifikační turnaje do velkých nedělních finále. Najdete je pod názvem Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu v sekcích Turnaje a Privátní a probíhají vždy od 18:00. Vstupné do nich je samozřejmě naprosto zdarma a kromě sympatického jednoho dolaru si v nich deset nejlepších vždy vyslouží i kýžený postup do nedělního finále.

O co se hraje v nedělních turnajích? No přeci o parádních $200, do přepočtu přes 3500 Kč! A protože o ně vždy bojuje maximálně 70 nejlepších z uplynulého týdne, je vaše šance pořádně si napráskat kapsu bez vynaložení sebemenších finančních prostředků větší než kdy jindy!

A nejinak tomu bylo i v uplynulém měsíci. Zrekapitulujme si vyvrcholení dvou jeho posledních turnajů. 20. března se v závěrečném heads upu utkali fanbert a VeruskaNJ. Z vítězství se po souboji A8 a K5 radovala nakonec VeruskaNJ, na stůl totiž nedorazilo nikomu nic, a tak jí pomohlo eso jako nejvyšší karta. Za 1. místo brala skvělých 60 dolarů, fanbert si přišel na $40.

magazin.cz

Poslední březnové finále bylo pak na programu 27. března. Do heads upu se zde probojovali Spajky18 (s cca 45 000 žetony) a Kromwall (měl přibližně 83 000 žetonů). Heads up i přes Kromwallovu počáteční převahu nebyl žádnou rychlou záležitostí, přesto však nakonec Kromwall skutečně proměnil svou lepší výchozí v celkový triumf a mohl se tak začít i on radovat ze zisku $60, čili více než 1000Kč!

magazin.cz

Přiveďte hrdiny měsíce března v zapomnění a zaujměte jejich pozice v dubnu právě vy!

Závěrem vás ještě pro jistotu upozorňujeme, že úspěšným absolvováním kvalifikačního turnaje (rozuměj zisku vstupenky do nedělního finále), získávate nárok na účast ve finálovém turnaji až v neděli NÁSLEDUJÍCÍHO týdne. Co to v praxi znamená?

Pokud jste skončili či skončíte na 1.–10. místě v kvalifikačním turnaji konaném:

21.–27. března, hrajete své finále v neděli 3. dubna
28. března–3. dubna, hrajete své finále v neděli 10. března
4.–10. dubna, hrajete své finále v neděli 17. dubna
11.–17. dubna, hrajete své finále v neděli 24. dubna
18.–24. dubna, hrajete své finále v neděli 1. května
25. dubna–1. května, hrajete své finále v neděli 8. května.

Jak vidíte, možností probojovat se do kýženého nedělního finále, jsou vskutku kvanta. Zkuste to a zařaďte se mezi úspěšné řešitele Libimseti turnajů na PokerStars i vy!

PokerStars.cz a Libimseti.cz ti přináší exkluzivní turnaje zdarma!
Zúčastni se každý den kvalifikace zdarma a vyhraj vstupenku do týdenního finále o 200$. Dohromady rozdáváme skoro 11 000$!

Každý den si můžeš od 18:00 zahrát turnaj nazvaný Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu. V tomto turnaji získá vždy 10 nejúspěšnějších hráčů 1$ a vstup do týdenní finále o 200$ nazvaného $200 Libimseti Týdenní Freeroll. Ty se konají vždy v neděli v 19:00.

Pozor, všechny denní kvalifikace jsou zaheslované a heslo naleznete pouze zde na Libimseti.

Heslo pro všechny dubnové kvalifikace je: LSFREEROLL8

Více se o pokerových turnajích Líbimseti dozvíte také zde.

Neznáte pravidla pokeru? Naučte se je s námi!

Klient PokerStars nainstalovaný máte?

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 1