Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Přinese vám září s PokerStars balík peněz?

Kdo zazáří na PokerStars v září a odnese si z Líbimseti turnajů pořádný balík peněz? Možná to budete právě vy!

Ano! I v září čekají na čtenáře portálu Líbímseti exkluzivní turnaje v klientu největší internetové herny pokeru na světě PokerStars. Přesně ty, do kterých vás vstup nebude stát ani jeden cent a přitom si z nich můžete odnést až 200 dolarů týdně, čili asi 3500 Kč!

Jestli nevíte, o co jde, pak vězte, že den co den naleznete ve svém klientu největší pokerové herny světa PokerStars pod záložkami Turnaje a Privátní turnaj se jménem Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu. Vstup do ní je opravdu naprosto zadarmo a hraje se vždy od 18:00.

Kromě jednoho dolaru v nich můžete každý den získat především jednu z deseti vstupenek do prestižních nedělních finále, kde jde už o výše zmíněný pořádný balík peněz – více než 15 000 Kč měsíčně! Nedělní finále naleznete pod sekcemi Turnaje a Privátní a názvem $200 Libimseti Týdenní Freeroll. Pamatujte, že finále jsou na programu vždy v neděli, přesně v 19:00!

magazin.cz


Povede se vám snad v září napodobit třeba hráče s nickem Slezina, jenž si v polovině srpna přišel na parádních 60 dolarů? Neutratil jediný cent ani jedinou korunu a přesto vydělal více než tisícovku! To přeci stojí za pokus! Buďte jako Slezina!

Nuže a závěrem ještě věnujte prosím trochu pozornosti následujícím řádkům: úspěšným absolvováním kvalifikačního turnaje (rozuměj zisku vstupenky do nedělního finále), získáváte nárok na účast ve finálovém turnaji až v neděli NÁSLEDUJÍCÍHO týdne. Co to v praxi znamená?

Pokud jste skončili či skončíte na 1. – 10. místě v kvalifikačním turnaji konaném:

22. srpna – 28. srpna, hrajete své finále v neděli 4. září
29. srpna – 4. září, hrajete své finále v neděli 11. září
5. – 11. září, hrajete své finále v neděli 18. září
12. – 18. září, hrajete své finále v neděli 25. září
19. – 25. září, hrajete své finále v neděli 2. října
26. září – 2. října, hrajete své finále v neděli 9. října.

magazin.cz


PokerStars.cz a Libimseti.cz ti přináší exkluzivní turnaje zdarma!
Zúčastni se každý den kvalifikace zdarma a vyhraj vstupenku do týdenního finále o 200$. Dohromady rozdáváme skoro 11 000$!

Každý den si můžeš od 18:00 zahrát turnaj nazvaný Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu. V tomto turnaji získá vždy 10 nejúspěšnějších hráčů 1$ a vstup do týdenního finále o 200$ nazvaného $200 Libimseti Týdenní Freeroll. Ty se konají vždy v neděli v 19:00.

Pozor, všechny denní kvalifikace jsou zaheslované a heslo naleznete pouze zde na Libimseti.

Heslo pro všechny zařijové kvalifikace je: LSFREEROLL13

Více se o pokerových turnajích Líbímseti dozvíte také zde.

Neznáte pravidla pokeru? Naučte se je s námi!

Klient PokerStars nainstalovaný máte?

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 9