Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Co znamenají kontrolky na palubní desce auta

Palubní deska vašeho vozu je vybavena otáčkoměrem, ukazateli stavu paliva a barevně odlišenými výstražnými kontrolkami. Pokud něco nefunguje tak, jak má, tyto kontrolky vám sdělí, kde je problém. Proto se jim říká také sdělovače.

3 hlavní důvody, proč investovat do automatického zavlažování zahrady

V případě, že máte alespoň trochu větší zahradu, o kterou se hodláte poctivě starat, aby se na ní zazelenal zdravý trávník a vyrostly v ní okrasné květiny, bylinky, ovocné keře a stromky, je žádoucí zvolit zavlažování za pomoci m

Čeká vás rekonstrukce? Sanace zdiva by měla být na řadě jako první

Rostoucí cena nemovitostí nás opět vede k nákupu těch starších s tím, že budeme postupně investovat do jejich rekonstrukce. Prvním krokem při rekonstrukci by však měla být kontrola funkčních zemních izolací.

V Číně představili robota, který dokáže číst lidské myšlenky

Již nyní je jasné, že díky vědě a moderním technologiím budeme moci v budoucnu žít ve světě, o kterém jsme doposud jen fantazírovali.

Jak na kuny v autě

Každý, kdo se někdy setkal s nevítaným návštěvníkem v podobě kuny v motoru, by mohl vyprávět, co všechno tento nezbedný tvor umí napáchat. Jak na něj vyzrát?

3 opravdu užitečné funkce na Instagramu, které při používání oceníte

Sociální sítě jsou běžně užívanou věcí. A Instagram je královnou jejich pomyslného žebříčku. Patříte k aktivním uživatelům? Přinášíme vám seznam funkcí, které při běžném používání víc, než jen oceníte.

Podle čeho vybírat vosky na auto a jak je používat?

Navoskovaný lak na autě vypadá velmi pěkně, neboť podtrhuje celkový vzhled vozu a připoutává pozornost. Současně slouží jako ochranná vrstva, která chrání karoserii před UV zářením a zimní posypovou solí.

Aplikace, které nastartují vaši motivaci. Nechte se „nakopnout”

Někdy je poměrně těžké najít tu správnou motivaci pro další kroky. Ať už je to v otázce hubnutí nebo na cestě za splněnými sny. Zatímco někdo se uchyluje ke knížkám, jiný hledá motivaci někde trochu jinde, a to v aplikacích.

Znáte moderní technologie na zpracování plechu?

Co všechno umí ohraňovací lisy, podle čeho vybrat nejvhodnější typ a jaká další zařízení se mohou hodit do výroby? To se dozvíte v tomto článku.

Trik s hliníkovou fólií je snadný způsob, jak ušetřit na účtech za topení

Hliníkovou fólii neboli alobal má ve své domácnosti téměř každý. Nejčastěji ji využíváme v kuchyni, když však přijdou chladnější měsíce, můžeme ji využít i jinak.

Novější články Starší články Starší články