Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Věčná debata milovníků knih – tištěná kniha vs. elektronická čtečka

Vůně tištěné knihy je nenahraditelný pocit, přesto někteří čtenáři dávají přednost elektronickým knihám. Připravili jsme pro vás porovnání tištěné a elektronické knihy. Čemu dáváte přednost vy?

Kompulzivní porucha jménem nakupování. Není to i váš případ?

Nutkavé nakupování nelze považovat za duševní poruchu, ale přece jen jde o návykovou věc. Mnozí lidé nakupují nejen z důvodu uspokojování potřeb, ale kvůli krátkodobému vyplavování dopaminu, který je udělá na krátkou chvíli šťa

Jak zabavit děti doma, když přijde špatné počasí

Není nad to, když se děti mohou za hezkého počasí vyřádit venku. Vyběhají svojí nadměrnou energii a doma potom přeci jenom tolik nezlobí. Co když ale nastane počasí, že by psa ven nevyhnal?

Čeká nás opět podzim a zima ve znamení lockdownu?

Jak se blíží konec prázdnin, je slyšet hlasy, že opět stoupá počet nakažených covid-19. Je to jen náhoda? Je to důsledek pohybu lidí skrz země v rámci dovolených? Nebo je to jen souhra náhod, z kterých zase někdo dělá strašáka?

Bezlepková dieta nemusí být peklo, když víte, jak na zdravé pečení

Objevila se u vás intolerance na lepek? Bezlepková dieta neznamená, že si oblíbený dortík už nedopřejete. Naučte se péct zdravě.

Jak alkoholismus zkresluje naši realitu

Každý žije ve svém vlastním světě a vidí realitu ze své perspektivy, pokud se k tomu přidá závislost, celý svět se rázem změní.

Životopis je vaší vstupenkou na osobní pohovor. Jak jej správně vytvořit?

Hledáte zaměstnání nebo o změně zatím jenom uvažujete? Pokud ano, věnujte řádnou péči vašemu životopisu. CV s relevantními informacemi zvyšuje pravděpodobnost, že personalisty zaujmete a pozvou vás na osobní pohovor.

Palačinky nejsou složité, když se ví, jak na ně

Je jen málo jídel, která mají rádi víceméně všichni. Palačinky do tohoto úzké kruhu rozhodně patří. Dají se totiž udělat na mnoho způsobů, takže si každý může tento pokrm upravit tak, jak je mu nejmilejší.

Hříbě Marvel dostalo šanci na život díky 3D podkově

Pro každého koně, jenž to potřebuje, přichází na řadu 3D tisk podkov a kompenzačních pomůcek přímo na míru.

Proměňte kousek zahrady v dětský ráj. Jak vybrat správné dětské hřiště?

Teplé počasí vybízí k tomu, abyste trávili více času venku. Pokud chcete vytvořit na zahradě bezpečné a zábavné místo pro děti, ale současně i odpočinkovou zónu pro sebe, je nezbytné myslet na několik důležitých parametrů.

Novější články Starší články Starší články