Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Je váš kolega sociopat? Neberte si jeho chování osobně

Je váš soused, kolega v práci či kamarád při běžném přátelské setkání okouzlující a šarmantní skvělý společník, o kterém se tu a tam šíří fámy, že někoho podvedl, choval se agresivně či jednoduše nedodržel co slíbil?

Překvapivý objev astronomů – 13. znamení zvěrokruhu razantně mění původní horoskop!

Proč jste možná narozeni ve zcela jiném znamení, než jste původně mysleli? Odpovědí je Hadonoš, 13. znamení zvěrokruhu, které výrazně zamávalo s původním horoskopem.

Před 80 lety na Polsko útočili z jižního směru také Slováci

Proč Slováci podpořili německou armádu a jaká byla úloha Slovenského státu v prvních dnech 2. světové války? 4. Září 1939 došlo k přímým vojenským střetům mezi slovenskou a polskou armádou.

5 důvodů, proč dnešní výchova selhává

Jsou nevychované děti důsledkem líných rodičů nebo celkovým nastavením současné společnosti?

Právo na smrt. Jak ho řeší jednotlivé evropské země?

Eutanazie, asistovaná sebevražda nebo přerušení lékařské péče. Různé pojmy se stejným cílem – umožnit nevyléčitelně nemocnému dobrovolně ukončit život.

Jak probíhá stěhování s firmou PROFIGROUP

Všichni víme, jak obvykle probíhá klasické stěhování – stres, nepohodlí, námaha, komplikace, zmatky a vyčerpání.

Jaký vliv má pořadí narození na naši povahu? Možná zásadnější, než bychom čekali

Pořadí, ve kterém se narodíme ovlivňuje nejen naše rodinné vztahy, ale také způsob, kterým nazíráme na svět. Jací jsou jedináčci a kdo ze sourozenců je na tom nejlépe?

Řeč těla na vás prozradí více, než si myslíte. Tři základní chyby, na které byste si měli dát pozor

Nonverbálním způsobem sdělujeme obvykle svému okolí více, než bychom chtěli a bylo nám milé. Na co si dát pozor, aby naše řeč těla byla v souladu s tím, co říkáme?

Dobrovolně bezdětných přibývá. Proč mladí lidé nechtějí mít děti?

Po staletí byla žena vnímána jako ochránkyně rodinného krbu, pečovatelka o domácnost a hlavně jako ta, která může stvořit nový život.

Lidé schovaní za anonymitou sociálních sítí chrlí nadávky a urážky

Sociální sítě už dávno neslouží pouze pro sdílení inspirace, nápadů, reklamy. Stávají se, bohužel, úrodným místem pro jedince, kteří schovaní za předzdívku a anonymní obrázek chrlí kolem sebe nadávky a urážky.

Novější články Starší články Starší články