Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jak vnímají ženy po třicítce společenský tlak na založení rodiny

Mnoho mladých žen po překročení 30. roku čelí otázkám ohledně plánování mateřství a početí dítěte. Pro některé je tato situace natolik vyhrocená, že ji vnímají jako psychologický teror.

Jak se jednoduše vyhnete vysoce rizikovému prostředí v MHD

Jezdíte do práce delší trasu, ale chcete se vyhnout městské hromadné dopravě? Hledáte, jak zabavit vaše dospívající děti a odtrhnout je na chvíli od mobilů a tabletů? Zkuste to s koloběžkou!

Nejvzácnější pochoutka v podobě sušené vepřové kýty

Sušená vepřová kýta je pochoutkou, kterou by chtěl ochutnat každý. Tato delikatesa je z prasat krmených výlučně žaludy z hor vysokých 1200 metrů. Pochází ze španělské vesnice Trevelez a byla sušena celý rok.

Země, ve kterých vám za džíny hrozí rány bičem

Člověk by si ani nepomyslel, kam až může sahat politika nebo co všechno mohou politici ovlivnit. Zatímco u nás stojí nad zákony, které dodržujeme, v některých zemí dokonce určují, co se smí a nesmí nosit.

Proč je tolik vztahů nešťastných?

Koronavirus, ekonomické problémy, alkohol, drogy, domácí násilí…jsou tohle opravdu hlavní příčiny nešťastných vztahů?

Hledáte ideálního domácího mazlíčka? Vhodné plemeno kočky pro vás prozradí vaše znamení

Češi patří mezi kočkomily a za své mazlíčky dokážou utratit hotové jmění. Velkou částku vytasí z kapsy už při koupi, až se tedy rozhodnou, jaké plemeno kočičího společníka si přivedou domů.

Předem daný osud podle krevní skupiny v Japonsku

Většina lidí u nás ani neví, jakou má krevní skupinu. Ovšem v Japonsku všichni krevní skupinu řeší a často rozhoduje nejen o jejich kariéře, ale také o vztazích. Existuje tu jistá krevní diskriminace.

Nečekané vlastnosti a rysy zděděné po rodičích

Pokud jste přemýšleli někdy o tom, co vše jste zdědili po svých rodičích, možná budete překvapeni, že to nebyly jen rysy ve tváři, barva očí nebo umělecký talent. Někdy to mohou být i opravdu nečekané vlastnosti.

Továrny na děti sloužící k adopcím i prodeji orgánů

Člověk je obchodovatelnou komoditou od nepaměti. V historii to byly trhy s otroky, následně obchod s bílým masem. V současné době se stále více objevují případy tzv. továren na děti.

Moravská a slezská národnost – otazník letošního sčítání lidu

Rok 2021 patří mezi ty, které se vyznačují celostátní akcí, a tou je sčítání obyvatel naší země. Česká republika je obývána hlavně Čechy, ale jak velká většina jich nakonec bude, zůstává otázkou. Hlavně kvůli obyvatelům Mora

Novější články Starší články Starší články