Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

V Americe – kolébce demokracie – je živo. Možná i více, než v Bělorusku.

Už se zdálo, že rok 2020 byl tak naplněn překvapivými novinkami, že bude těžké jej překonat. Šokující události v USA ale odstartovaly nový rok 2021 nečekaně dramaticky.

Historický původ konopí a jeho zařazení na seznam zakázaných látek

Konopí nebylo vždy považováno za rostlinu produkující pouze omamné drogy. Využíváno bylo mimo jiné na výrobu papíru, textilií, provazů, ale i léčivých látek. Kde se vzalo a proč je jeho osud tak komplikovaný?

Věty, kvůli kterým můžete snadno přijít o místo

Milujete svou práci a máte pocit, že se ve všem zaměstnání nachází jenom samí přátelé? Přesto byste měli držet jazyk za zuby, alespoň co se několika vět týče. Jsou totiž vyjádření, které vás mohou připravit o místo.

Vliv úplňku na váš spánek

Pokud také občas nemůžete spát, pořád se budíte a ráno jste spíše unavení než odpočatí, je možné, že za to může právě úplněk. Někteří lidé jsou totiž na vlivy Měsíce mnohem citlivější a v tomto období spí hůře a mén

Mantinel do postýlky je prvním kamarádem vašeho miminka

Rodiče novorozenců by měli do jejich prvního pelíšku koupit mantinel do postýlky, aby vytvořili útulné prostředí, které dětem pomůže prospat celou noc. Mantinely se totiž také používají k zabránění sklouznutí paží a nohou dítě

Jak na správné skladování zeleniny a ovoce?

Je čas uložit úrodu ovoce a zeleniny do sklepa, do garáže či jinam, kde je přes zimu uchováváte. Když si dáte záležet na správném způsobu uskladnění, vydrží vám dlouho.

Novodobý vizionář se cítí jako Ježíš Kristus a tisíce následovníků podporují jeho myšlenku reinkarnace

Již několik desetiletí si Sergej Torop buduje vlastní učení založené na specifickém druhy víry a varuje lidstvo před příchodem apokalypsy. Co hlásá tzv. Vizionář a proč byl nedávno ruskými úřady zatčen?

Jak si i letos vykouzlit tu pravou vánoční atmosféru

Letošní předvánoční období je vzhledem k okolnostem rozhodně jiné než v minulých letech a k některým z nás ta kouzelná atmosféra ne a ne přijít.

Plavání pro kojence není jen módní záležitostí

V dnešní moderní době hledají matky pro své děti nejrůznější vyžití již od útlého věku. Proč s miminky začít chodit do bazénu? Jaké to má výhody a nevýhody? Pojďte s námi zjistit více o této oblíbené volnočasové aktivit

Co mají ptáci v zimě na krmítku nejraději

Víte, co dobrého malým zpěváčkům do krmítka připravit, abyste jich nalákali co nejvíce? To záleží na tom, s kým chcete mít na krmítku tu čest.

Novější články Starší články Starší články