Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jak vydržet a dodržet novoroční předsevzetí

Je tu konec roku a s ním i každoroční novoroční předsevzetí. Dáváte si je? A zvládnete je dodržet?

Vlhová je opět nejlepší slovenskou sportovkyní. Dalším cílem je olympiáda

Zatímco v Česku měla anketa Sportovec roku dvakrát za sebou stejného vítěze naposledy v roce 2010, tak slovenská obdoba této ankety má v posledních třech letech neomezenou vládkyni. Je jí lyžařka Petra Vlhová.

3 tipy, jak hravě zvládat home office

I když se svět začíná vracet do normálu, home office je stále na vrcholu žebříčku trendů. Ukazuje se, že lidé jsou doma trochu produktivnější. Teda, pokud si zvládají zorganizovat práci. S našimi tipy to ale dokážete i vy.

Kvalitní hokejová výstroj není jen pro profesionální sportovce

Ledové plochy jsou dostupné na mnoha veřejných prostranstvích. Když máte hokejky a hokejové helmy, můžete na některých z nich i trénovat.

Češi patří ve sportu zvaném armwrestling pořád k absolutní celosvětové špičce

Armwrestling, který je znám i jako sportovní páka, má své příznivce a závodníky napříč celým světem. Čeští závodníci v armwrestlingu stále patří k těm světově nejlepším.

Nový průzkum vyvrací mýtus, že hlavním rysem evropsko-středozemského regionu je imigrace. Velké většině Čechů nevadí mít za souseda nebo člena rodiny cizince

Průzkum uspořádaný ve 13 evropských a středozemských zemích se zabývá postoji k lidem s odlišnými kulturními a náboženskými kořeny.

Vánoční kaktus – zimní kráska kvetoucí o Vánocích

V období adventu se všichni vydávají pro vánoční hvězdu, která zase od loňska nevydržela, i přesto, že jsme vyzkoušeli všechny osvědčené postupy. Vánoční kaktus je mnohem odolnější a zvládne i hrubé zacházení.

Tipy, jak se zajistit do doby, než půjdete do důchodu

Možná si říkáte, že už vám nějaký důchod nehrozí. Pravda je taková, že věk odchodu do důchodu se postupně zvyšuje. Tento fakt je bohužel pro nás všechny neoddiskutovatelný.

Od předvánočního stresu uleví relaxační koupel. Proč a jak si ji dopřávat?

Předvánoční stres je každoročně věrným společníkem převážně nás žen. Jak s tím bojovat? Jak se zbavit napětí a pocitu, že nic nestíháme? Chce to na chviličku úplně vypnout.

Nábožensky založení lidé jsou méně inteligentní než nevěřící

Jak spolu může souviset náboženská víra a inteligence? Možná víc, než byste předpokládali, jak tvrdí a dokazuje mnoho vědeckých výzkumů.

Novější články Starší články Starší články