Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Online zážitky: Budete se bavit a nemusíte vytáhnout paty z domu

Už se doma nudíte, nicméně nechce se vám vydávat někam mezi davy lidí? Zábavu určitě najdete i v interiéru vašeho domu či bytu. Stačí si sednout k počítači a vybrat si některý ze zajímavých online zážitků.

Důležité milníky v životě dítěte

Většina z nás si v období poté, co jsme se stali rodiči, pečlivě zaznamenáváme důležité etapy v životě dítěte. O jaké konkrétní milníky jde?

Přeměna starého podkroví v moderní šatnu se vyplatila

Která z žen by pro sebe nechtěla mít prostornou šatnu s dostatkem místa na všechno své oblečení, boty i doplňky?

Jasnovidné schopnosti Gerarda Croiseta pomáhaly i při policejním vyšetřování

Kdo z nás by nechtěl vidět věci, které ostatním zůstávají skryté? Asi každý. Jak by však potvrdil jeden z nejuznávanějších jasnovidců, Gerard Croiset, má to svá netušená úskalí.

Šťastné páry fotografie na sociálních sítích nezveřejňují

Pokud jste ve vztahu opravdu šťastni, nemáte dle odborníků potřebu ani důvod vystavovat zamilované obrázky se svojí drahou polovičkou.

Výklad karet funguje jako linka rychlé pomoci

Život se s námi nemazlí. Mnohdy se dostáváme do situací, kdy stojíme na pomezí a musíme se rozhodnout, kterým směrem se vydat. Neumíte si vybrat řešení? Nechte si udělat výklad z karet.

Záhadné kruhy v obilí

Nastává sezóna podivných útvarů, které zná téměř každý. Jsou dílem neznámé inteligence, která se nám snaží něco sdělit, nebo výtvorem šikovných lidských rukou?

Záchrana exotického ptáka pobavila nejen veterináře

Když veterináři na záchranné stanici poprvé spatřili ptáka, který na dálku zářil svým oranžovým zbarvením, mysleli si, že jede o nějaký druh neznámého exotického ptactva. Brzy však zjistili, co je ve skutečnosti zač.

Blíží se Den otců: TOP 7 nápadů na dárky!

Tenhle svátek se u nás moc neslaví, váš muž ani táta se ale určitě nebudou zlobit, pokud s tím začnete.

Šikana v zaměstnání má jméno mobbing a bossing

Šikana na pracovišti ať už z hlediska kolegů či nadřízeného je velmi závažný zásah do psychiky oběti a mnohdy končí velice nešťastně.

Novější články Starší články Starší články