Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Znamení zvěrokruhu napoví, jaké budou naše děti. Tak jaké bude to vaše?

Znamení zvěrokruhu o nás prozrazuje mnohé. A často víc, než si kdokoliv dokáže představit. Pojďme si prozradit, co hvězdy předpovídají o našich dětech. Ať rodiče vědí, na co se mají připravit.

Jak mít dobrý vztah s tchyní

Leckterá snacha nemívá dobrý vztah s tchyní nebo potencionální tchyní. Jak tento vztah zlepšit?

Co obnáší práce telefonní operátorky na home office

Jistě už každému z nás zazvonil telefon a z telefonu se ozval člověk, který nám něco nabízel, nebo se nás ptal na různé otázky – tzv. tazatel veřejného mínění.

Jak vnímají pohyb a sport lidé se zdravotním postižením nebo znevýhodněním

Ať už má člověk jakýkoliv zdravotní handicap, pravidelným pohybem, cvičením a rehabilitacemi udržuje svou tělesnou schránku v kondici. Pohyb jako takový má navíc i pozitivní dopad na psychiku člověka.

Jak připravit dítě na to, že dostane sourozence

Máte doma dítko předškolního věku nebo čerstvého školáčka a čekáte přírůstek do rodiny? Tak toho špunta, co je už na světě, na to začněte připravovat co nejdříve. Předejdete tak žárlení a odmítání nového člena rodiny.

Pořídit si želvu – ano, nebo ne?

Pořídit si domácího mazlíčka je něco, co se řeší v mnoha rodinách. A tam, kde je ze hry pes, se dostává do hry želva. Je ale vhodné si ji koupit?

Metoda ,,kreslení pravou mozkovou hemisférou“ může pomoci i úplnému čmáralovi

Baví vás kreslení, ale vaše kresby vypadají jak od prvňáčka a chcete se zlepšit? Slyšeli jste o kurzech kreslení pravou hemisférou? Zajímá vás v čem to vlastně spočívá?

Pozor na energetické upíry, dokáží z vás vytáhnout energii pro svoji potřebu

Na energetického upíra můžete narazit kdykoliv a kdekoliv. Zdá se vám toto slovní spojení takzvaně přitažené za vlasy? Nenechte se mýlit, oni opravdu existují.

Masopustní veselí na několik způsobů. Kde zažijete ten nejlepší rej masek?

Masopust, ostatky, fašank nebo chcete-li končiny. Právě toto období již od Třech králů probíhá. A probíhat bude až do Popeleční středy.

Čím nahradit maso, když jste vegetariáni

Jistě každý z nás nejí maso. Jednoduše z toho důvodu, že buď nechce, nebo nemůže. Čím tedy maso můžeme nahradit?

Novější články Starší články Starší články