Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Země, ve kterých vám za džíny hrozí rány bičem

Člověk by si ani nepomyslel, kam až může sahat politika nebo co všechno mohou politici ovlivnit. Zatímco u nás stojí nad zákony, které dodržujeme, v některých zemí dokonce určují, co se smí a nesmí nosit.

Proč je tolik vztahů nešťastných?

Koronavirus, ekonomické problémy, alkohol, drogy, domácí násilí…jsou tohle opravdu hlavní příčiny nešťastných vztahů?

Hledáte ideálního domácího mazlíčka? Vhodné plemeno kočky pro vás prozradí vaše znamení

Češi patří mezi kočkomily a za své mazlíčky dokážou utratit hotové jmění. Velkou částku vytasí z kapsy už při koupi, až se tedy rozhodnou, jaké plemeno kočičího společníka si přivedou domů.

Předem daný osud podle krevní skupiny v Japonsku

Většina lidí u nás ani neví, jakou má krevní skupinu. Ovšem v Japonsku všichni krevní skupinu řeší a často rozhoduje nejen o jejich kariéře, ale také o vztazích. Existuje tu jistá krevní diskriminace.

Nečekané vlastnosti a rysy zděděné po rodičích

Pokud jste přemýšleli někdy o tom, co vše jste zdědili po svých rodičích, možná budete překvapeni, že to nebyly jen rysy ve tváři, barva očí nebo umělecký talent. Někdy to mohou být i opravdu nečekané vlastnosti.

Továrny na děti sloužící k adopcím i prodeji orgánů

Člověk je obchodovatelnou komoditou od nepaměti. V historii to byly trhy s otroky, následně obchod s bílým masem. V současné době se stále více objevují případy tzv. továren na děti.

Moravská a slezská národnost – otazník letošního sčítání lidu

Rok 2021 patří mezi ty, které se vyznačují celostátní akcí, a tou je sčítání obyvatel naší země. Česká republika je obývána hlavně Čechy, ale jak velká většina jich nakonec bude, zůstává otázkou. Hlavně kvůli obyvatelům Mora

Adrenalinové pochoutky, při jejichž konzumaci můžete zemřít

Může to být skvělá pochoutka, ale také vaše poslední jídlo. Pojďte se s námi podívat na ne příliš lákavá jídla, která vábí spoustu odvážlivců, kteří však doufají, že hostinu přežijí.

Věk amerických prezidentů – nový směr k moudrosti stáří?

Nový americký prezident nastoupil do úřadu jako 78-letý. Bude za čtyři roky kandidovat ve věku 82 let podruhé?

Nejčastější důvody, proč se řada lidí nikdy nezařadí mezi bohaté a úspěšné

Mezi námi se najde celá spousta lidí, kteří se nemohou zařadit mezi bohaté a úspěšné. Na vině je však několik věcí, kvůli kterým se do smetánky nedostanou. Naštěstí to každý může změnit.

Novější články Starší články Starší články