Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Způsoby, jak zahnat zlou náladu. Co zaručeně pomáhá?

Zlá nálada nás může přepadnout kdykoliv během dne. Zatímco někdy nás dostihne už při probuzení, jindy nám naruší pracovní morálku. Jak ji rychle zahnat, aby se náš den nenesl v nepříjemném duchu?

Nejmladší dcera Steva Jobse zůstane bez dědictví

Eve Jobs je nejmladší dcerou známého zakladatele společnosti Apple, Stevena Jobse. Ač by se na první pohled mohlo zdát, že jí po otcově smrti spadlo do klína pohádkové dědictví, opak je pravdu.

Když se prarodiče odmítají starat o vnoučata

Mladí rodiče často předpokládají, že jim s péčí i výchovou dětí pomohou babičky a dědečkové. Co když ale i oni mají své sny, jak aktivně trávit důchodový věk, a starost o malé děti jim zrovna do jejich plánů nezapadá?

Lekce od samotného Arnolda, které vás dovedou k úspěchu

Uspět ve světě byznysu není snadné, ale když budete mít správnou motivaci, jde všechno. Své o tom ví Arnold Schwarzenegger, který se s ostatními podělil o několik rad, jež mu dopomohly k vítězství.

Elektronické a korespondenční volby mají mnoho úskalí

V některých zemích kolem nás, ale i třeba v USA je možnost hlasovat korespondenčně, nebo dokonce elektronicky, jako třeba v Estonsku. Jaké jsou jejich výhody, je každému jasné. Co to ale přináší za nevýhody?

Každý může být malíř, i když s menší pomocí

Lidé jsou krom jiného také docela umělecky zdatní. Neplatí to sice pro každého, ale většina lidí v sobě ukrývá alespoň špetku umělce.

Tipy a triky, jak být úspěšný influencer

Vydělávat si prostřednictvím sociálních sítí chce dnes každý. Jenže jen málokdo dokáže získat takové množství sledujících, aby si vybudoval úspěšný profil. Prozraďme si tipy, které mohou cestu k cíli zkrátit.

Svatební šaty královské rodiny. Kdo oblékl nejdražší?

Královské svatby budí rozruch po celém světě. U online přenosu sedí miliony lidí, aby obdivovaly nebo naopak hanily svatební róby budoucích panovnic či úbory, do kterých jsou navlečeni pánové. Podívejme se nyní na cenu šatů.

Lov mamuta byl více stresující, než byste čekali

Se stresem se setkal ve svém životě snad každý. Přestože mohou být jeho příčiny různé, jeho projevy jsou u většiny postižených velmi podobné. Pocit nepohody, tlaku, tělesného a duševního napětí, ale také rychlé bušení srdce či

Australský ovčák je výjimečné psí plemeno, které musíte mít doma

Uši i srst vlající ve větru. Hra svalů, která pod záplavou tříbarevných dlouhých psích chlupů není vůbec vidět. To je australský ovčák, plemeno, které rozhodně stojí za pozornost.

Novější články Starší články Starší články